Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy még...

Az hogy lehet, hogy még mindenkit lenyugtat a jógázás és a meditáció addig én “képtelen vagyok” mindkettőre mert engem egyenesen felidegesít?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 11:05
 1/9 anonim válasza:
68%
Nem tudsz rendesen ellazulni
2021. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%
Nyomaszt valami?
2021. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Engem is nagyon felidegesít. Próbáld ki inkább azt a fajta meditációt, amikor valami visszatérő vagy monoton dolgot csinálsz. Tehát mondjuk szobabiciklizel vagy labdát dobálsz falhoz, mindig ugyanoda. Vagy futsz egyenletes tempóban. Van ennek a meditációnak valami külön neve is, csak nem bírom megegyezni.
2021. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Grimfox ***** válasza:
75%
Sok oka lehet. Első, hogy nem tanultál meg megfelelően ellazulni, mielőtt a tényleges meditáció gyakorlásába belekezdtél. Második, hogy olyan meditációs módszert használsz, ami a tudattalan elme tartalmát hozza a felszínre, és ebben a tudatrétegben neked sok feszültség van. Harmadik, lehet hogy a meditációs módszert, amit használsz, rosszul csinálod. A jóga például meditáció. A felvett pózban, akármilyen nyakatekert, meditálnod kell, miközben a megfelelő légzést használod. Ha valamelyik hiányzik, már hibás a gyakorlat. Negyedik, hogy mindent jól csinálsz, és a tudatod eléd tárja a problémát, de a megoldást nem, és nem próbálod megtalálni ezt a bizonyos megoldást.
2021. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
engem is idegesített
2021. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Engem is nyugtalansággal töltött el! Súlyos depresszióm is lett tőle
2021. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meditálj akkor sport közben. Futás.
2021. ápr. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem elötte ellazulásképpen csinálj hümmmögő légzést. belélegzel s kilégzéskor hümmmögő hangot adj ki. nekem legalábbis segített.
2021. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem saját meggyőződésből csinálod? Valaki kedvéért?


Esetleg az jár a fejedben, hogy jobb dolod is volna? Hasznosabban is tölthetnéd au időd?


Bosszant a tanár stílusa/személyisége?

2021. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!