Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért álmodtam vele? Hogyan...

Miért álmodtam vele? Hogyan történhetett meg?

Figyelt kérdés
Talán valamiféle magyarázatot várok rá. Szóval a szomszéd faluban lakik egy nálam három évvel idősebb srác. Ismerjük egymást mint hajdani iskola társ. Évente talán háromszor látom. Egyik éjjel azt álmodtam, hogy megyek biciklivel vagy gyalog az utcán és ő akkor ér haza a buszával húzza fel az ablakokat. Álmomban maszek busza volt, egyébként nincs. Délután mondja anyám, hogy lélegeztető gépen van covid miatt. Nem tartom vele a kapcsolatot, max. köszönő viszonyban vagyunk. Hogy a bánatba, miért álmodhattam én pont vele, pont ilyent?
2021. ápr. 12. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem min csodálkozol? Semmi interakció nincs köztetek, látod őt háromszor egy évben, most is csak annyi történt álmodban is, hogy láttad őt. Ez miért furcsa?
2021. ápr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"Délután mondja anyám, hogy lélegeztető gépen van covid miatt."
2021. ápr. 13. 07:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Azt mondom, hogy egyáltalán nem furcsa, hogy az életben sem ismered, és az álmodban sem közelebbi ismerős.

2021. ápr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Busz...ráadásul húzza fel az ablakait, nem túl biztató... de remélem felépül!
2021. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap elhunyt. Mi a bánatért álmodhattam vele?
2021. ápr. 20. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy megértsem. Azért csodálkozol, mert pont akkor álmodtál vele amikor koronás lett?
2021. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. ápr. 21. 17:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!