Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik manifesztáltak már...

Akik manifesztáltak már személyt! Az a személy benne is maradt az életetekben, hosszútávú lett a kapcsolatotok? Megéri-e egyáltalán manifesztálni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
A manifesztáció testet öltést jelent. Fizikai anyagot ölt egy szellem. Hogy marad benne az életetekben, ha nem egy szellem, hanem egy test?
2021. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocsi de mi?😂

Az érdekel engem, hogy pl nagyon akartál egy férfit az eletedbe, és sikerült is manifesztálni. De volt értelme? Egyutt is maradtatok vagy ha a sors nem akarja magától, akkor hiába is csinálom?

2021. máj. 4. 10:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Én több kapcsolatomat is így "manifesztáltam" legyen az baráti, vagy romantikus. Köztük a jelenlegit is.

Az a helyzet hogy nincs olyan, hogy vagy a sors akarja, vagy te "beleavatkozol". Ha te akarod, azt is a sors akarja. Nem akarhatsz, és nem érhetsz el olyat, ami nem neked van szánva.

2021. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom! Akkor van értelme, nekikezdek☺️

Neked bevallt? Volt több jo tapasztalatod?

2021. máj. 4. 12:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Uram Isten!! Ma manifesztáltam és este tényleg rámírt a pali akit akartam! Tejoég
2021. máj. 4. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogyan manifesztáltál? Csak úgy a semmiből nem írhat valaki, nyilván ismeritek egymást, legalábbis tudja a nevedet, ha írni is tudott. Érdekes, nekem sosem írt egyik nő sem, akiket szerettem volna, hogy írjanak.


Egyébként ez a szó az én tudomásom szerint is azt jelenti, mint amit az egyes írt.

2021. máj. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt a videót csináltam vegig. Vizualiztam magamban a dolgokat. Már úgy gondolkodtam róla, hogy már megtörtént. Igaz ezt elég nehéz, mikor olyan nehezen tudnád elhinni, hogy megtörténhet, de rá kell eroltetned az elméd. Légy erőszakos :D Aztán légy hálás “hogy már megtörtént” és utána engedd el a dolgot. Csinálj mást, foglald el magad, és hagyd h megtörténjenek veled a dolgok.

Én mondjuk nem egy ismeretlenre manifesztaltam hanem egy csávora, akivel nem reg beszéltem csak abbamaradt. Elég hihetetlennek tartom és most nem tudom h ennek tudható be vagy amugyis irt volna de le voltam döbbenve tegnap. Egy próbát megér. Én még biztos fogom alkalmazni.

2021. máj. 5. 08:43
 8/9 anonim válasza:
na mi vót! meséjj vaze.
2021. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát mi újra ugyanúgy beszélgetünk, sőt, még jobb is, mint volt ezelőtt!


MANIFESZTÁLJATOK!!😂

2021. máj. 7. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!