Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbiról?...

Mit gondoltok az alábbiról? Aki bántó megjegyzést szeretne írni, inkább tartsa magában.

Figyelt kérdés

Az Édesapám tragikus hirtelenséggel hunyt el, 52 évesen a koronavírusban. Ez április 3-án történt. Miután megláttam a papíron, hogy pontosan mikor, azóta minden egyes éjszaka pontosan akkor (+-4-5 perc) felébredtem az éjszaka kellős közepén. Ennek most 14-én lett vége, azóta ismét át tudom aludni az éjjeleket. Az apám halála óta nagyon sokat olvastam a földön túli létről, illetve, hogy a halál után 40 napig még a Földön van a lélek. Ha kiszámoljuk pont akkor telik el a 40 nap..

Lehet ebben valami vagy csak a végtelen fájdalom és a képzeletem játszott velem?



2021. máj. 22. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Én is sokáig felébredtem 2 és 3 között anya halála után.

Nem mondták meg, mikor halt meg, csak hogy éjszaka, ám gyanítom, hogy akkor, amikor felébredtem. Minden nap hetekig és néha még most majdnem 20 év után is.

2021. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Én nem hiszek ezekben a dolgokban. Szerintem, mivel foglalkoztat téged ez a dolog, az agyad felébresztett pontosan a kívánt 40 napig a papíron olvasott időben.

Részvétem.

2021. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezoteria temaba tedd fol.

Reszvetem.

Van tulvilag, apud siman probalhatott veled kapcsolazba lepni vagy erezhetted ot.

Gyaszold, engedd el.

2021. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Mivel elhitted ezt a 40 napos ostobaságot, a tudat alattid ébresztett fel.
2021. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
4+1
2021. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, ki szerint ostobaság, és ki szerint nem az.:) eltérő véleményt is lehet közölni értelmesen is, meg úgy is, ahogy Te.
2021. máj. 22. 17:21
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
6os szerintem is a tudatalattid csinálja ezt. Ez a hatás ébresztő óránál is megfigyelhető; 6ra beállitod, Felkelsz előtte pár percel hogy lenyomd, utána 5re állítod akkor az előtt kelsz fel pár percel. Tudatalattid bejelez mivel fontosságot tulajdonítasz az adott intervallumnak.
2021. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 SZücsöm ***** válasza:
100%
Amúgy ha belegondolunk az is eléggé durva ha a tudatalattink folyamatosan tisztában van a "pontos" idővel.
2021. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Megközelitőleg a pontos idővel. De igen, kialakul az élőlényekben 1 biologiai óra. (Nem csak az embernél lehetséges ez.)
2021. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ...Laci ***** válasza:
49%
Az eltávozottak a szellemvilágba kerülnek. A 40 nap célja, hogy eldőljön, hová. Eközben még "földközeli" tartózkodások is előfordulnak. Ha sok megoldatlan problémája, neheztelése, függősége volt, akkor előfordul, hogy képtelen eltávolodni a korábbi életétől. Annak foglyaként èl nagyon sokáig. Valószínű, hogy édesapámnak sikerült békében megtalálnia a helyét. Nyugodjék békében!
2021. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!