Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Sátánizmus nekem való?

A Sátánizmus nekem való?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam hogy az emberek ellenségesek,így egyre inkább utálni kezdtem őket.

Szeretnék egy olyan utat választani ami segít kiteljesedni és szellemi önvédelmet nyujt de nem azon módon ahogyan az átlag ember az egóját dagsztva teszi ezt.



2021. júl. 2. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
az emberek ellenségesek,így egyre inkább utálni kezdtem őket. - ez a gyengeség jele. Egy erős embert ez nem bántja, nem reagál gyűlölettel.
2021. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grimfox ***** válasza:
76%
Akkor nagyon nem a sátánizmus való neked. A sátánizmusban az ego központi tényező, de nem ad valós, biztos önvédelmet, sem valós kiteljesedést. ha a hamis kiteljesedéssel is beéred, és megelégszel azzal, hogy önvédelem címén agresszióra agresszióval válaszolsz, akkor a sátánizmus működhet. Ha valódi önvédelemre, jobban mondva a külső befolyás elleni ellenálló képességre vágysz, és a teljesség érzésére anélkül, hogy pénzre, sikerre, vagy bármi kézzel foghatóra van szükséged, akkor jóga, vagy hasonló komoly spirituális irányzatokat kellene kipróbálnod. Legalább tájékozódás szintjén.
2021. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
antiszoc személyisegzavar
2021. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyre inkább úgy tűnik hogy az antiszoc a normális. Rossz néven veszik az emberek ha beszélgetést kezdeményezek,vagy csak informálódni akarok valamiről. Szerintem az normális aki nem illeszkedik be és ámokfutó lesz.

Olyan szinten utálni kezdtem már az embereket hogy rosszul leszek ha látom őket,olyan mintha fáradt vagy kedvtelen lennék ha a közelembe jönnek.

Egy éve alakult ki ez bennem nagyjából. De tényleg csak azért mert normális vagyok az emberekkel és nagyon elitélő vagy ellenséges modorban viszonyulnak hozzám és kezdem megelégelni ezt.

2021. júl. 2. 15:34
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
A Sátán is azt szeretné, hogy az embereknek rossz legyen. Így áll bosszút az Úron, aki kipakolta a mennyekből a többi bukott angyallal. Ha te is bosszút akarsz állni az embereken, akkor a Sátánizmus neked való
2021. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Ne válaszd a sátánizmust.
2021. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Erre a karate jó felsőfokon.
2021. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
57%
#3 antiszoc alatt aszociálisra gondolsz, vagy ténylegesen antiszociálisra?
2021. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

inkább örülj h csak efy éve....nekem egész életemben...


az emberek változnak.

de aki kedves az úgyis csak kihasználna. legalábbis engem biztos. kerülöm az emvereket.

a tesóm pámikbeteg s neki nem kell emverek közt lennie s ezért irigylem.



a sátánizmus beteg dolog. csak nárcisztikussá válsz. egy gyenge idegroncs leszel.

maradj aki vagy s kész. szard le az embereket. valójában az a legjobb bosszú is. minden ember figyelemhiányos....

2021. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Inkább pont a másik oldalra kellenne húzni de nagyon erőteljesen, vagy pszichológushoz fordulnod, hogy segítsen. Kívánom, hogy rendeződjön az élted ❤️
2021. júl. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!