Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok erre mit léptek?N...

Szkeptikusok erre mit léptek?NASA már 9 évvel ezelőtt bejelentette hogy kísérleteztek tér-idő kapuk nyitásával,és később ez lesz az alapja a mélyűri utazásoknak?

Figyelt kérdés

Pontosan kitudják számolni, hol nyílnak ilyen dimenziókapuk,értik a működésüket.

Akkor ha a Nasa már ilyen dolgokat tudott 9 éve, az oroszok és a kínai űrkutatás is tisztában van ezekkel az eredményekkel, esetleg ők is kísérleteznek már ilyen technológiákkal?


2021. júl. 7. 15:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Bejelentették. Oké. Erről valami forrás? Továbbá forrás arról, hogy működik is?

Az örökmozgót is kéthetente találják fel csak a csúnya energiaszektor ellehetetleníti őket....

2021. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nasa oldalán olvastam.Bárki megtalálja, ha rákeres.
2021. júl. 7. 15:43
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

"Szkeptikusok erre mit léptek?"

[link]

2021. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ez mit keres az ezoteria kategóriában?

Tudomány rovatba írtam ki, hogy tudományos okfejtéssel válaszolják meg.

2021. júl. 7. 15:54
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Mi ebben a tudományos? Egy feldobott állítás, amit még nekünk kéne keresgélni, hogy ki, mikor, miért mondta, már ha egyáltalán.
2021. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Először talán bizonyítsd az állításod, aztán a "szkeptikusok" (aminek a jelentésévél szinte biztos, hogy nem vagy tisztában) majd tudnak rá érdemben is reagálni.
2021. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Forrás?


Te állítod, hogy mondták, szóval jogos kérni hogy ezen állításod támaszd te alá.

2021. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nasa oldalán pár kattintás és ott a tanulmány.

Ha már ilyen komoly emberek is válaszolnak, bár sajnálom hogy a tudomány kategóriából ide rakták ezt a kérdést, akkor csak meg lehet találni, ha én is ráakadtam.Pedig nem csillagász vagyok.

2021. júl. 7. 16:24
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Ha pár kattintás akkor meg tudod keresni.


Vitakultúra része ha van egy állításod akkor azt ha "megtámadják" meg kell védened, vagy a vita erejéig elvetni.


Még egyszer kérlek megvédenéd állításod és megkeresnéd a cikket?

2021. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha én valamit állítok, akkor az a minimum, hogy odalinkelem a bizonyítékot, nem az hogy mások keressék meg. Ha valamit állítasz a te feladatod a bizonyítékot bemutatni, és nem másnak kell megkeresnie. Egyébként ha 9 éve jelentették be, akkor egy 9 éves tanulmányról beszélünk. Azóta már sok minden került fel a NASA oldalára.
2021. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!