Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik rázna meg a legjobban ha kiderülne?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 13:30
A kérdező szavazást indított:
Valóban már évszázadok óta látogatnak idegenek minket, de a kormányok szintén nem tudtak róla.
Valóban már évszázadok óta látogatnak idegenek minket, a nagyhatalmak, kormányok végig tudtak róla, de elhallgatták.
Az idegenek hozták létre fajunkat. Ősi idegenek, stb. Däniken-nek igaza volt.
A Föld tényleg lapos, mivel egy Mátrix szerű szimulációban élünk. Az egész univerzum egy illúzió.
A Holdraszállás tényleg kamu volt.
A náciknak tényleg voltak titkos UFO technológiáik a kezükben, Hitler klónozta magát és a Hold tulsó felén lévő bázisukon él.
A világot tényleg a gyíkemberek, Soros és a zsidók irányítják a háttérből. Orbánnak igaza volt. Létezik a Soros féle "liberális" összeesküvés
Az egész politika színjáték. Előre le van játszva minden. Valójában a háttérben Biden, Putyin, Kim Dzsong Un, Orbán, Merkel együtt sörözget és röhög.
Amiket UFO-kat látunk, pl Pentagon, Nasa jelentései valójában földi járművek, csak él a Földön egy másik intelligens faj velünk párhuzamosan.
Isten létezik. Minden ami a Bibliában le van írva szín igaz. Szellemek is lézeznek, a Pokol, Mennyország szintén.
44 szavazat
1 2
 1/12 Pekka ***** válasza:
100%
Azért nem jelölöm be egyiket sem, mert nem érne sokkhatásként ha bármelyikről (vagy többről) kiderülne, hogy igaz.
2021. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én a nácison xdd
2021. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem az rázna meg ha hirtelen eltűnnének szociálpszichológia kísérletek. Propaganda, démonizálás, álhírgyártás, karaktergyilkosság, félelemre épülő tömegmanipulációk és társai...
2021. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Isten létezik számomra ez nem kérdés, de a pokolban és a menyországban nem hiszek. Szellemek vagy léteznek vagy sem, teljesen lényegtelen. És a bibliát is féligazságként definiálnám. Szóval, az utolsó kérdésben összemostad a dolgokat .-)
2021. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Az nagyon durva lenne, ha létezne pokol, és tényleg oda lehetne jutni! Ennél rosszabbat/jobbat (attól függ hogy nézem) nem tudok elképzelni, az összes többi eltörpül ehhez képest.
2021. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
5. Lehetséges hogy létezik. Én álmomban láttam a poklot. Csak menekülsz, de nem találod a kiutat belőle. Démonokkal is álmodtam. Azt mondták alig várják, hogy öngyilkos legyek. Hogy oda kerüljön a lelkem. Mégis tervezem az öngyilkosságot, mert annyira undorodom a családomtól, hogy még a poklot is bevállalnám.
2021. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Hatos vagyok. Amúgy Hitler nagyon nagy ember volt. Én attól esnék hasra, ha még élne. És ha lehetne, csakis őt hoznám vissza az életbe. Elbeszélgetnék vele szivesen.
2021. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szó szerint a biblia minden része igaz lenne, akkor lenne pár etikai kérdésem istenhez.
2021. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Meglepődtem, toronymagasan vezet a Hitleres és az Istenes. Őszintén szólva az "Isten létezik"-re valamennyire számítottam, de a "Hitler még mindig él"-re egyáltalán nem 😃 Engem személy szerint a "A Föld tényleg lapos, mivel egy Mátrix szerű szimulációban élünk. Az egész univerzum egy illúzió." rázna meg a legjobban, de jobban belegondolva az "Egész Biblia igaz" szintén. Nagyon durva hogy a mai napig,( és a történelem során megtöbben) szentül megvannak győződve róla, hogy Isten létezik, és számukra ez az egész ha bizonyosságot nyerne, nemhogy megrázó élmény, de egy önigazolás lenne és megnyugvás. Ennek ellenére a világ másik fele, aki nem hisz ilyesmiben(legyen akármilyen vallás) számukra, egy hatalmas trauma lenne, most így a válaszokból ítélve is. Valakit elrettent, valakit megnyugtat, hogy létezik Pokol, Mennyország, Isten. Ez ijesztő.


Másik érdekes számomra, hogy az ilyen politikai, háttérhatalmas dolgokat szinte alig jelöltétek. Persze ez a 28 válaszoló nagyon kevés statisztikához, de mintha az emberiség ezzel jobban megbékélne, hisz ha nem is ilyen durván ahogy a válaszlehetőségekbe leírtam, de valamilyen szinten mindenki azt gondolja, azt érzi, hogy a kormányok, politikusok, vezető személyiségek, sok dolgot elhallgatnak, amire pl. a jelenlegi magyar kormány és politikai helyzet adott is nem kevés okot, hogy bizalmatlan legyen a nép 😃

2021. júl. 15. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
Engem az rázna meg ha kiderülne hogy a földönkívüliek LMBTQ-s szervezeteket támogatnak és azért járnak ide hogy anális vizsgálatokat hajtsanak végre.
2021. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!