Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ún. Siddhi- ket ( különleges...

Ún. Siddhi- ket ( különleges képességeket) milyen fajta meditációval vagy pontosan milyen gyakorlatokkal lehet kifejleszteni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 17:16
1 2
 1/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Jóga. Amennyire tudom minden jógairányzat alkalmas a siddhik felébresztésére, úgyhogy amelyiket választod.
2021. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért azt remélem tudod, hogy ezek nem 2 hét YouTube-os gyorstalpaló segítségével fognak kifejlodni. A legalapabb dolog, hogy csatlakozz egy autentikus beavatási lancolathoz, ahol nem kóklerek tanítanak.
2021. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Grimfox ***** válasza:
86%
Nem 2 hét? Még csak nem is két év. Valódi mester-tanítvány viszonyban is nagyon sok idő, főleg ha felnőttként kezdi a szellemi gyakorlatokat a tanuló. Itthon eddig csak ilyen jógastudiókról hallottam, ahol emberi origamit játszanak, de a meditációs részét teljesen hanyagolják, ahogy a légzéstechnikákat is. Az se biztos, hogy van olyan személy Magyarországon, aki hiteles vezető lehetne komoly érdeklődők számára.
2021. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sincs ilyen yógi ma Magyarországon, de egész Európában se sok, ehhez alapvetően Indiában kell születni vagy környékén nem?Aztán ott beavatást kapni egy igazi gurutól.
2021. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Volt egy-két európai utazó, még a 19. század végén, 20. század elején, akik kaptak beavatást Indiában, vagy Tibetben. De egy kezemen meg tudnám számolni, hány ilyen eset volt. Ide pedig nem nagyon jönnek onnan.
2021. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tudi333 ***** válasza:
89%
Úgy lehet fejleszteni, hogy tudatosodsz! Mindegy, hogy jogi vagy guru vagy akármi. De egyedül is mehet, mert nem kell hozzá senki, mert minden benned van! Próbáld amit akarsz, amit te "kisebb" dolognak gondolsz és légy kitartó és hallgas a belső "megérzéseidre", hogy hogyan is kellene csinálni. Mit szeretnél konkrétan?
2021. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kell hozzá gyakorlás, ezeknek a képességeknek az elsajátításához,de nem egy emberélet.

Ha akaraterő van hozzá, és a tudás is megvan, hogy indulj el ezen az úton a többi menni fog, akár magától is.

A guru vagy mester segítségnek és biztonságérzetnek van ott, ilyen tanítványok mögött.

Mindezt azért írom, mert én önmagam haladtam sokáig ezen az úton, sok ilyen képességem lett.De mivel nem oktatok, és senkinek nem akarom átadni, önmagam szolgálatára használom fel.

2021. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a privát levelet, de itt válaszolnék pár szóban.Én mikor ezzel elkezdtem foglalkozni nagyon régen, csak azt döntöttem el, hogy miért is szeretném ezt csinálni,kiért?

Önmagamért!

Miután ezzel tisztába kerültem, a meditációt gyakoroltam, különféle jógalégzésekkel kombinálva.Pár hónap után kialakult a mediális képesség vagy médiumitás.

Nekem ez volt az első, itt el is dőlt az utam.médiumi írással,festészettel,rajzzal is próbálkoztam, majd jött a féltransz és teljes transz médiumi kommunikáció.

Itt kaptam felsőbb vezetőktől olyan információkat amik tovább vittek a fejlődés útján.

Ettől többet nem akarnék ehhez írni, ezzel csak reagáltam a privát levélre, ami jó gyorsan írtál.

Önmagamra fordítottam ezt a tudást, és mindent amit tudok.

Néha írtam már ide, elsőnek az anyagi jólétet akartam elérni, ez volt a legfontosabb.Miután ezt megcsináltam, arra fordítottam az energiám, amit mindig is szerettem volna.Spiritizmus, okkultizmus tanulmányozására.

2021. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
#8. A teljes transzot hogyan éred el? Milyen technikával?
2021. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Teljes transzot nehéz elérni,még gyakorlással is.Yogával,meditációval,yogalégzéssel féltransz állapotot előtudnak páran idézni.

Teljes transz már tiszta médiumi képességekhez kell,amikor a kommunikáció tisztasága megkívánja ezt.Pár mondatban nehéz leírni mert évek gyakorlása kell hozzá.

2022. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!