Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gyakran ébredek fel olyan...

Hennike kérdése:

Gyakran ébredek fel olyan érzésre, "hogy visszazuhantam" az ágyba, vagy összerezdülök. Mitől lehet? Egyre gyakrabban van ilyen.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyen velem is van néha, és engem is érdekelne...
2010. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is várom a válaszokat :) Velem is sokszor előfordul... :S
2010. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor már 4-en vagyunk,mert velemis előfordul=/
2010. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

velem is!


azt hiszem, hogy zuhanok és hirtelen felébredek és ottvok az ágyba xD


de tudjátok mi a legcikibb? amikor buszon elalszok és ott élem ezt át XD annyira kínos.... :D és csak lesnek rám h mibajom van :D bár nem tudom elképzelni hogy mit lehet látni kívülről :S na mind1


nem hiszem hogy van rá magyarázat amúgy... :)

2010. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen mindenkivel előfordul, attól van, hogy alvás közben elernyednek az izmaid, aztán hirtelen összerándulnak. Nincs benne az égvilágon semmi természetfölötti. :)
2010. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Emberek, az az alfa állapot.

Nálam alvás előtt szokott bekövetkezni. Az az igazán mély álom, amikor nem álmodsz, hanem pihen a tested... de azt csak zavarásmentes környezetben lehet. buszon csak bealudni lehet....

2010. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a mély alvás miatt van kb mintha kómába esnél és ilyenkor küld egy jelet az agy a testnek ez a rezzenésben nyilvánul meg
2010. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekemm olyan szokott lenni, hogy megbotlom, és elesem:D:D
2010. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem zavartalan az alvásod. iktass ki minden zavaró tényezőt. ilyen lehet a fény, a zaj, a stresszes környezet, vagy nem megfelelő családi környezet.
2010. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!