Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez melyik fajta Tarot?

Ez melyik fajta Tarot?

Figyelt kérdés
[link]
2021. júl. 26. 12:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint amit bedob mikor rámész valamelyikre.
2021. júl. 26. 12:27
 2/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Az egyiptomi tarotnak valami nagyon borzalmas változata. Már az egyiptomi tarot is egy modern, alig, vagy semennyire nem használható változat, ez gyakorlatilag csak dísznek jó, meg csaló mágusok kezében "parasztvakításra".
2021. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi az hogy melyik fajta? ez egy web oldal ami igényesnek látszik de szemfény vesztés ez

2-es a tarot nem parasztvakításra volt való egyfajta szerencse játék és az akkori ismeretlen világ megértése akart lenni ! ugye nem volt rádióhullámú feltérképező gépezet ami kiadja a világegyetem tágulását meg azt hogy a világunk 96% láthatatlan anyag és energiából van amiről 0,1%-ot tudunk vizsgálni... és csak 4% az amit látunk érzékelünk vizsgálni tudunk

2021. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

oké most látom az oldal nagyon igényes szép is ":DDD

a tarot ugyan az csak más a dizájn amit a csávó mutatott az a judgement azaz az ítélet kártyája volt!

tarot-ból ugyan azok vannak!!! nagy árkánum és a kis árkánumok

2021. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Grimfox ***** válasza:
3. Tudom. Én konkrétan a linkeken szereplő tarotpakliról beszélek, nem a tarotról általában. A linkeken szereplő tarotkártya az, ami maximum szemfényvesztésre, parasztvakításra jó, nem maga a valódi tarot. A tarot arkánum, azaz a misztikus titkok egyike. Illetve a misztikus titkok megfejtésének egyik eszköze.
2021. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!