Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Smiley face gyilkosság Magyaro...

Smiley face gyilkosság Magyarországon lehetséges lehet?

Figyelt kérdés

Talán a szektás természete miatt kérdezem itt. Szóval Győr felé autózva láttam a smileyt, felfestve egy út mellett álló tábla hátlapjára, a körforgalom után, a Klatsmányi híd közelében.

Kíváncsi voltam, mert ismertem ezt a rejtélyt, hogy vajon találtak-e mostanában férfi holttestet a közelben, valahol a vízben...és találtak.

Aki esetleg a környéken él, az meg tudná mondani, hogy a smiley mióta van felfestve a táblára (ha felfigyelt vagy emlékszik rá)?


A smiley face gyilkosok elvileg mindig annak a helynek a környékén festik ezt fel, ahol a holttestet a vízbe dobják és ez egy híd közelében van. Az érdekelne, hogy a smiley korábbi vagy néhány hete jelent csak meg?



2021. júl. 26. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a környéken lakok, szóval egyáltalán nem tudtam a dologról, viszont két dolgot tartok elképzelhetőnek. Az egyik, és a legvalószínűbb, az az, hogy valaki csak szimplán szórakozott. Értem ezt úgy, hogy ugye megtalálták a holttestet, ezért csak heccből felfestett a környéken egy smileyt. Igazából ilyen "prankek" nagyon gyakran vannak, elsősorban vicceskedő tinédzserek keze által. A másik opció pedig egy utánzó/utánzók. Elképzelhető, tekintve hogy magyarországon a legtöbb gyilkossági ügyet nyilvánosságra sem hozzák...


Nem tudom ez mennyire volt hasznos, tekintve hogy nem is a konkrét kérdésre válaszoltam, de hát na, brainstorm. Pontosabb képet akkor lehetne kapni, ha tényleg tudnánk mióta van ott a smiley. Ha ez segít valamit, google mapsen körbejártam a környéket, de egyik táblán sem láttam smiley jelet. Szóval az biztos, hogy nem az ősidők óta van ott...

2021. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, meg az is lehet, hogy független és sima "vandálok" rajzolták fel.

Csak fura volt, hogy pont a múlt héten merültem megint bele ezekbe és akkor hétvégén megláttam. Nem hagyott nyugodni.

Most kicsit mérges vagyok, mert nem állítottam le a sofőrt, hogy lefotózzam a táblát. Forgalmasabb út volt, nem akartam, hogy őrültnek nézzenek.

Sajna leghamarabb csak hétvégén tudnék megint arra menni, most úgy készülve, hogy lefotózom és esetleg elsétálok a híd felé, hátha találok más rajzokat is. Remélem összejön, ha addigra nem takarítják le.

2021. júl. 26. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha találsz valamit, megírod privátban? Most már engem is elkezdett érdekelni az ügy-
2021. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, ha lesz valami, akkor írok. Leginkább egy kép.
2021. júl. 26. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Smiley face csak egy perverz emoji XD
2021. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!