Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy jobban...

Miert van az, hogy jobban érzi valaki magát alvás közben kikapcsolva mint ébren és legszívesebben sose kelne fel? Valakinél hasonló érzés?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van hasonló érzésem, de főleg azért mert a valóságban nincs a helyén az életem (ráadásul nem sok esélyt látok arra hogy sínre tudnám tenni). Ez talán már kis mértékű depresszió is nálam.

Szóval nekem is hasonló, bár itt szerintem a háttér-okok a fontosak. Mivel nem lehet örökké aludni. Vagy talán egyszer majd mégis 😃

2021. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem folyamatosan az van hogy álmomba tudom h álmodom és van egy visszatérö álmom hogy eröszakkal kinyalok valakit :D Mert tudom hogy álmodom és megtehetem legszivesebben soha nem kelnék föl
2021. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es ez érthető. Ilyen jó erotikus álmokba tényleg nem lenne rossz ragadni.
2021. júl. 28. 08:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert szar az élete, esetleg depressziós.
2021. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Életem kb nincs, álmaimban pedig mindig izgalmas életet élek, mindig összejövök valakivel, nem meló a fél életem, sokkal jobban jönnek ki ott a lapok mint itt, itt felkelek, elmegyek melózok, hazajövök eszek döglök, hétvégén(ha van) megiszok egy sört 1-2 haverral azt ennyi.
2021. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sarkítva írtam nagyon, azért van hobbim meg ilyenek de na, az álmok jobbak.
2021. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele,kivétel a rémálmok. Mert ha olyat álmodok minden szép és jó, kalandos az élet, ott van szabadidőm mig a valóságban csak a munka.
2021. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert olyan izgis dolgokat álmodok, hogy üldöz a rendőr, de még úszom, vagy olyan házban vagyok ami változtatja a szobát, néha egy ajtó benne random egy rétre nyílik... Szexelnek össze-vissza mindenféle jó pasival, amit életben nem teszek, mert sose csalnám a párom, de ott lehet. Meg van hogy elmegyek egy partiba full meztelenül egy haverral és senki nem néz furán én meg lazán ott szefizgetek... Már direkt várom, mikor alhatok és csinálhatok valami izgit. Múltkor pl. repültem, az KiB. jó álom volt.
2021. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!