Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranormális élmenyek.Veletek...

Paranormális élmenyek.Veletek történt már ilyen?ha igen megoszthatjátok itt.

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem 1990-ben vagy 1991-ben történt egy olyan, amitől a hátamon felállt a szőr. Egy légvédelmi objektumon teljesítettem szolgálatot és éjnek idején egy fényjelenségre lettünk többen figyelmesek. Ez annyira hiteles történet, hogy az ország egy másik pontján található légvédelmi objektummal is kommunikáltak a nagyok erről, - mert ott is látták azt, amit mi. Az égbolton egy nem azonosítható, egy helyben lebegő fényes tárgyat láttunk, - ami egyszer csak úgy tűnt el, hogy az eltűnésére érdemi magyarázatot senki nem tudott adni. Ugyan ebben az időben történt - a változatosság kedvéért szintén éjszaka, ugyancsak a légvédelmi objektumban, - hogy a háló helységbe belépve egy vöröses színben pompázó, hatalmas, fényló korongot láttam meg az ablak előtt (többed magammal). -Éjszaka engedélyezett volt 24 órás szolgálatban négy óra alvás és ezt a pihenőt kezdtük volna meg, amikor arra jártunk. Senki nem tudott mit kezdeni a látvánnyal, - félelmetes csend és furcsa érzés kísérte a jelenséget. Aztán ez is semmivé vált. Félelmetes az volt számomra ebben az élményben, hogy senki nem tudta, tud-e és ha igen, akar-e ártani nekünk ez a valami.
2021. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Egyszer nagyon régen mentem haza a suliból. Bátyám kocsija szüleim udvarán állt. Hirtelen az az érzés tört rám hogy baj van karambolozott összetörte a kocsit. Bementem kérdeztem is a bátyámtól többször van e baj. Minden rendben van e. Nem volt gond. Még vagy kétszer kimentem körbenézni az autót van e rajta sérülés. Kénytelen voltam beletörődni hogy nincs gond. Pár óra múlva jött a hír. Totákárosra törte a kocsiját önhibáján kívül. Szerencsére neki nem lett baja. Érdekes se előtte se azóta nem volt ilyen hogy előre megérezzek valamit
2021. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!