Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam a 369es...

Hogyan csináljam a 369es manifesztálást?

Figyelt kérdés

Szóval először is tisztázni szeretném hogy akik ebben nem hisznek, azok kérlek ne írjanak kommentet.

A lényeg az hogy van egy fiú akivel egy ideje beszélgetünk és nagyon jól éreztük magunkat mind a ketten de aztán letiltott engem mert összevesztünk. Igazából egy félreértés volt az egész de most sehogy se tudom elérni (messze lakik).

Láttam sok helyen ezt a 369es manifesztálás dolgot és gondoltam kipróbálom, hátha összejön a dolog. Azt szeretném "bevonzani" hogy rám gondoljon/oldjon fel a tiltásból.

Szóval aki csinált már ilyet az kérlek mondja el hogyan kell csinálni.



2021. aug. 26. 21:20
 1/2 Grimfox ***** válasza:
100%
Magába a módszerbe nem szólnék bele, az elég fix, neten is fent van, hogy kell csinálni. De valami mást furcsának találok. Nem módszert akarsz találni, hogy elérd az illetőt, hanem befolyásolni akarod őt, hogy ő tegyen lépéseket. Akár a 369-es módszerrel, akár máshogy csinálod, a legjobb lenne, ha arra keresnél módot, hogy te képessé válj valamilyen módon elérni az illetőt, azaz magadat befolyásold a cél érdekében, és ne a másik fél elméjébe próbálj belenyúlni. Az elsővel nem nagyon lőhetsz mellé, legfeljebb nem sikerül. A másodikkal viszont ha sikerül is, csak újabb problémákat szerzel a jelenlegiek mellé. Az emberek rosszul reagálnak a manipulációra, még akkor is, ha nem tudnak róla. Ösztönös reakció. Akár sikerül befolyásolnod az illetőt, akár nem, nagy eséllyel csak rontasz a helyzeten. Ha magadon változtatsz manifesztálással, vagy bármi más módszerrel, ami a kezedbe akad, akár sikerül akár nem, nem rontasz a feléd irányuló hozzáállásán.
2021. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%
Ha csak annyit 'tudsz' a módszerről, hogy itt feltedd kérdésed, akkor jobb, ha sehogy sem csinálod.
2021. aug. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!