Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a túlvilág létezésében?

Hisztek a túlvilág létezésében?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 23:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak abba hiszek amit látok, és éppen ezért kutakodtam jobban a témába.

Mára biztosan állíthatom, hogy van. De azt nem tudom még, hogy milyen. Nekünk embereknek milyen szerepünk lesz ott. Ha meghalunk lehet tényleg meghalunk, de attól még ott van az a másik világ mégha mi nem is vagyunk részesei. Kutakodni kell rendesen, hogy az ember belelásson a valóságba.

2021. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1


Hol kutakodtál? Vagy inkább hogy kutakodtál? Én is hiszem hogy létezik valamiféle túlvilág, van esetleg valami könyv link vagy pdf amit használtál amíg kutattál? Légyszíves válaszolj

2021. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok egyértelműen dönteni, de elképzelhetőnek tartom.
2021. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

a zenbuddhizmus ezekre a kérdésekre választ ad. reinkarnálódunk hogy fenn tudjuk tartani a folyamatos fejlődést. nem biztos hogy azonnal reinkarnálódunk. lehet hogy 1 évet lehet 10et lehet 100át, de eltöltünk némi időt a "tulvilágon" ami bármi lehet. nem tudhatjuk. teoriáink lehetnek a túlvilágról de aligha gondolom hogy a túlvilág a lényeg. megszületünk bizonyos karmákkal. családi karma egyéni karma párkapcsolati karma stb és ezeket a karmákat kell nekünk meghaladni.

1-es kommentelő abban igazad van hogy kutakodni kell, de nem az interneten. nem kell pdf sem link sem semmi más. a saját életedben és családodban kell kutakodni. az, hogy a létezésnek mi a célja az egyéni és a tiédről nem fogsz találni semmit az interneten. gondolkodni kell és felismerni kulcsfontosságú dolgokat. pl ki lehet indulni hogy a teremtő mit és miért teremtett úgy, ahogy. ki tudsz indulni az életedből hogy eddig életed során mik történtek veled. ahonnan a kérdés, ott lesz a válasz is. nagyon sokminden van amiből ki tudsz indulni hogy megkapd az ilyen jellegü kérdéseidre a választ hogy van-e tulvilág vagy sem. jelen esetben irreleváns számunkra hogy van. egyelőre nem lényeges ugyanis más válaszokra van most szükséged amiket ha megválaszolsz magadnak, rájössz hogy a túlvilág nem lényeges viszont ha ennyire előre haladsz, feleslegesen fogsz agyalni hosszu időn át olyan dolgokon amiken nem kéne mert nem fontosak

2021. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
meditáljatok hogy rátaláljatok az önvalótokra. kerüljetek közelebb saját magatokhoz ennyi.
2021. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mefityisztó megtanított olyan tanokra amik képessé tesznek csatlakozni alsó vénákhoz.
2021. aug. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!