Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ennek spirituálisan mi lehet...

Ennek spirituálisan mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tavaly halt meg a legjobb barátom. Azóta csak olyan emberekre akadok, akik az ő ellentétei. A barátomra mindig számíthattam, ő is rám, sosem hagytuk cserben egymást, őszinték és nyíltak voltunk egymással. Amióta meghalt, tényleg a vele teljesen ellentétes emberekkel találkoztam. Megbízhatatlanok, kihasználósak, érdekemberek és kétszínűek. Mi lehet erre a spirituális magyarázat?
2021. aug. 30. 12:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdezni, hogy mennyi idős vagy és milyen nemű?
2021. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Miért számít ez? Amúgy nő és 40 éves. Mit számít ez?
2021. aug. 30. 13:03
 3/26 anonim ***** válasza:
60%

Csak kíváncsiság :) Egyébként, nem ugyanazt tanácsolom mondjuk egy 16 évesnek. Tudat alatt úgy érzékeled az elvesztését, hogy már relatív nem is számítasz hozzá hasonló emberre, mert nem hiszed hogy létezik. Ezzel pedig saját magadnak teremtesz egy 22- csapdát, mert így bevonzod az ilyen típusú embereket. Őszinte részvétem a barátodért.

Próbálj úgy gondolkodni, hogy most már egy csodás helyen van, már nincsen semmi gondja, és boldog. Ezért Te is azzá válhatsz, ha így gondolsz magadra. Ha imádkozni szoktál, akkor ne azt kérd, hogy kerüljenek el ezek az emberek, hanem, hogy találjanak meg a jó emberek. Kicsit "ellentétesen" kell gondolkozni: nem a rosszról beszélni, emlegetni, eltűrni, kerülni, hanem minden amit jót, megkeresni, észrevenni, beszélni róla, magunkhoz ölelni. Mindennapos gyakorlással egy sokkal szebb időszak elé nézel ♥

2021. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem adok neked igazat! Akkor volna igazad ha bezárkóztam volna a halála után. De nem így volt/van. Ugyanolyan nyitott vagyok és őszinte, jóindulatú mint mindig. Nem változtam. Egy éve halt meg, és ahogy írtam, egy éve kizárólag a vele ellentétes emberekre akadok.
2021. aug. 30. 13:16
 5/26 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy tudat alatt. Hiába vagy tudatosan nyitott, és őszinte, de sose szabad elfelejteni a tudatalatti részét sem. Hiszen spirituálisan érdeklődtél. De ha gondolod, kezdj el csak szimplán meditálni, vagy tisztítsd meg a csakráidat, ez mind jó. Vagy kineziológussal is kideríthető, hogy miért van ez az életedben. Nyilván nem tudunk, minden információt rólad, így nehéz egyértelmű és 100%-ban valós választ adni, vagy megoldást nyújtani. :) ♥
2021. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem tudat alatt vagyok nyitott hanem teljesen és őszintén. Mert én mindig egy ilyen ember voltam, és maradok is.
2021. aug. 30. 13:24
 7/26 A kérdező kommentje:
Persze hogy már spirituálisan érdeklődöm mert ezt leszámítva is vannak furcsa dolgok amióta meghalt. Áteltem már sok gyászt, nagyszüleimét, az egyik testvéremét, de soha egyiküknél sem voltak olyan dolog, mint amik a barátom halála után történtek/történnek.
2021. aug. 30. 13:26
 8/26 Grimfox ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy korábban is sokat találkoztál hasonló emberekkel (lássuk be, nagyon sok van belőlük), csak akkor még ott volt melletted a barátod, aki ellensúlyozta ezt, akiben bízhattál? Most, hogy nincs ott, már jóval feltűnőbb, és terhesebb az ilyen emberek jelenléte.
2021. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem! Előtte is voltak barátságaim, de olyan mély mint vele, senkivel nem volt. Hiába magyarázom hogy 40 évesen már tapasztalt vagyok, emiatt is érzékelem hogy amióta ő nincs, egyetlen egy kivétel nem volt aki ne vert volna at, ne lett volna megbízhatatlan stb.
2021. aug. 30. 14:08
 10/26 anonim ***** válasza:
Ez esetben a legjobb, ha egy pszichológust kérdezel meg :) És ezt még csak véletlenül sem úgy értem, hogy őrült vagy. Nem. :) Egyszerűen a doki csak ezzel foglalkozik, és igazán tud segíteni. Ha ide leírod, hogy mi bánt [link] akkor olyan szakemberek fognak megkeresni Téged, akik specifikusan a témával foglalkoznak. Teljesen más érzés, amikor a doki keres meg, hogy szívesen segítene, mint amikor már a n-dik általad megkeresett embertől is a hideg kiráz, mert nem érti a bajt. :) ♥
2021. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!