Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik személyesen ismerik...

Akik személyesen ismerik Villás Bélát, kérem, írjanak. Jártál nála tanfolyamon? Mit jelent nála az, hogy beavat?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 21:44
1 2 3
 11/22 SZücsöm ***** válasza:
81%

6 os jól írta. Ezó-tól függetlenül ha valaki úgy csinál mintha mindenhez értene az valójában semmihez se ért.

Nem ismerem ezt a Villás Bélát de ha azt állítja hogy ezekben mind jártas akkor valószínűleg egyikhez se ért.

2021. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
51%
Hát èn csak a kanalas Bandinàl jártam, de az hogy beavat azt jelenti, hogy beavat a hülyesègeibe!
2021. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

#12

Akkor mázlid van, a kanalas jobb mint a traktoros Tivadar.

2021. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Már máskor is feltettem egy hasonló kérdést és az is szét lett offolva.


Sajnálatos, hogy nem értitek a kérdést.


Aki személyesen ismeri, bármilyen tapasztalata lehet és engem pont az érdekel.


Ha matematikaórán az a feladat van a dolgozatban, hogy 1+1 mennyivel egyenlő, akkor arra nem válasz az, hogy szám.

Ha ilyenekkel írnátok tele a dolgozatot, akkor nyilvánvalóan az egyes lenne.


Tehát a minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár mondással párhuzamot vonva: a minden válasz reagálás, de nem minden reagálás válasz vajon érthető itt még valakinek?

Úgy tűnik, hogy nem.


Ha valaki egyértelműen megmondta volna, hogy ismeri Bélát és egyértelműen elmondta volna a véleményét, az lett volna a válasz.


Nekem teljesen mindegy hogy pozitív vagy negatív véleményetek van róla, engem viszont olyanok véleménye érdekel, akik személyesen ismerik őt.


Tehát totálisan félreértettek a kérdést és abból indultatok ki, amit feltételeztetek.


Annak az egyetlen hozzászólónak, aki esetleg ismeri Villás Bélát, neki köszönöm, hogy írt.

2021. szept. 7. 10:48
 15/22 anonim ***** válasza:
53%

#14

Normális emberek rá se néznek az ilyen fizetős "szakemberekre". Mert mindenki tudja, hogy csak a pénzed kell nekik. Aki tényleg tud is valamit az nem hirdeti magát mint piaci kofa a disznajokat. Szóval természetes hogy nem veszik komolyan az emberek az ilyen kérdéseket.

2021. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
Engem, ha érdekel az ilyesmi, akkor elmegyek és nem érdekel ki mit mond. Te , miért nem teszed ezt? Fenntartásaid vannak?
2021. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ha valaki ismeri, nyugodtan írjon. Köszi!
2021. szept. 7. 11:10
 18/22 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező női nemű vagy? Mi itt legtöbben férfiak vagyunk. Mi női boszi - legjobb ha perverz - beavatáséra vágyunk
2021. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Odüsszeusz92 válasza:
74%
Attól függ milyen lelki gyakorlatáról van szó, de mindenképpen áldást, segítséget jelent az életednek.
2021. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%

#18

Mi ez a királyi többes? A magad nevében beszélj. :)

2021. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!