Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire jó a kineziológia?...

Mire jó a kineziológia? Érdemes ilyen szakembert felkeresni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Az attól is függ hogy mia problémád. Csak konkrét problémával kapcsolatban tud segíteni, pl diszlexia, vagy érzelmi problémák a családban, párkapcsolatban, a pénzzel való kapcsolat, hozzáállás dolgokhoz, munkához - ilyenek. Szóval főleg érzelmi dolgok. Ezeknek az okát tárja fel, és oldja az érzelmi blokkokat. Nekem pl sokat segített, érdemes egy jó szakembert felkeresni, akinek több éves szakmai múltja van már
2010. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez attol fugg. Kimerult voltam, ugy ereztem, hogy nincs

turo kepessegem, mivel egymas utan tortentek a halalesetek, s valahogy tul sok volt minden.

Bp-en voltam es eleg jo helyen, mivel 10 eve meg nem sok helyen mukodott ez, nem keves penzbe kerult, de Nekem konkretan nem tudott segiteni.

2 alkalommal mentem el, de nem ereztem semmi javulast, igy nem is folytattam.

2010. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 alkalom kevés
2010. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon önbizalomhiányos vagyok.És van egy komoly gyerekkori traumám is.

Budapesti vagyok.

2010. aug. 31. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mindenképp de jó szakembert keress akinek több éves tapasztalata van.Segíteni fog hidd el.
2010. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem menj el, mert ha jó szakemberhez fordulsz akkor segiteni fog. Én is ismerek valakit(felnőtt) akinek gyerekkori traumái voltak,elment és nagyon sogat segitett neki. :)
2010. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Ajánlani esetleg tudnátok valakit?? Mégegyszer köszönöm szépen:)
2010. szept. 1. 06:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt a problemam h sok ember elott nem tudtam beszelni, zavarba jottem nagyon es leblokkoltam. felelni se tudtam iskolaban, teljesen elfelejtettem mindent.

Aztan anyu elvitt kineziologushoz. Azota teljesen megszunt ez a problemam, siman beszelek hallgatosag elott, es semmi gondom nincs a nyilvanos szereplessel.

En haromszor voltam. a gatlast ami bennem volt teljesen feloldotta, es orokre halas leszek anyunak azert, hogy penzt idot nem sajnalva elvitt. ez 10 eve volt, es akkor meg nagyon draga volt es ritka dolog, de nagyon nagyon megerte!!! Sok sikert.

2010. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14.08-as vagyok ne haragudj de megkérdezhetem h kinél voltál?
2010. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is kérnék elérhetőséget ha lehet! Köszönöm szépen:)
2010. szept. 4. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!