Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az árnyalak?

Mi lehet ez az árnyalak?

Figyelt kérdés

Nem tudtam aludni össze vissza forgolodtam úgymond éberen aludtam felnéztem és láttam hogy az szoba ajtóm kicsit bevan hajtva és olyan volt mintha gugolt volna ott egy nagy fekete valami. Nagyon megijedtem felpattantam az ajtót kivágtam és rohantam a húgom szobájába.

Nagyon megrazó volt ilyen még nem történt velem sírva is fakadtam. Olyan 1 fél 2 körül történhetett



2021. szept. 15. 01:59
 1/10 anonim válasza:
40%
Szerintem alvás paralizised volt. Nekem is volt hasonló.
2021. szept. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:

Ezo rovat. A paralízisnek a mozgàshoz van köze, amit zseniàlisssss módon càfolt a Kérdező a "Nagyon megijedtem FELPATTANTAM..." kezdetű résszel.


Sima tikk, vagy a tudatalattiddal többet kell foglalkoznod.

2021. szept. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem több alvás paralizis van nem csak az egy fajta amikor mozgni nem tudsz és úgy láttod. Van olyan h felkesz és érzed hogy nem vagy egyedül de körül nézel nem látsz senkit de még is meg marad
2021. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Van olyan hogy a szemed sarkából látsz egy árnyat látsz oda nézel és már elis tünt
2021. szept. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Grimfox ***** válasza:
14%
Nagy eséllyel az álom, és ébrenlét közötti fázisban tapasztaltad ezt, amikor még tudsz mozogni, de az elméd már álomképeket vegyít a valóság észlelésébe. Árulkodó, hogy nem tudtál aludni, és forgolódtál, ami azt jelzi, hogy nyugtalan, feszült voltál, és ez szivárgott be a félálom állapotába is, mint nyugtalanító kivetülés. Ettől függetlenül egy ilyen dolog piszok ijesztő tud lenni, és a félálomszerű állapot miatt valóságosnak érzed. Ha lenne ott valami, főleg olyasmi, amit alkalmanként látni is lehet, azt nem csak egyszer észlelted volna, és nem csak félálomban, hanem ébren is.
2021. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

...álomképeket vegyít a valóság észlelésébe...néha akkora marhaságokat tudsz írni,nem a barinőjét látta a sulipadban rávetítve az ajtajára....Meg ha mindenki aki félálomban vergődik fekete árnyalakokat látna maga körül guggolni,álldogálni meg fekvőtámaszozni kitehetnénk a gumiszoba zászlót az atmoszférára...Ez nem csak "nyugtalanság" hanem egy belső problémával azonosítható entitás,méghozzá a sajátja..


Földanya kérdező,gyökércsakrát erősítsd..

2021. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell aggódnom? Nem egy szellem akkor?
2021. szept. 15. 22:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából ma is félek elaludni. Félek hogy megint megfog történni. Sose volt még ilyen alvásparalizisem vagyis ez a fajtája
2021. szept. 15. 22:19
 9/10 Grimfox ***** válasza:
A szellemeket nem csak látod, érzed is, és nem csak akkor érzed, amikor láthatóak, hanem mindig, ha a közeledben vannak. Az ijedtségen kívül ha nem éreztél semmit, és előtte, vagy azóta nem érzel jelenlétet, akkor nem valamilyen szellemet láttál.
2021. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha félsz... légy bátrabb.
2021. szept. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!