Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Dadogást spirituálisan hogyan...

Dadogást spirituálisan hogyan oldhatnám? Régóta vissza-vissza tér és úgy érzem, hogy ez lehetne megoldás.

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Beszéd gyakorlása, feszültség oldás, kipihenés.
2021. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimfox ***** válasza:
75%

A gyökerére, eredendő okára kell rájönni, és azt orvosolni, ha ez megtörténik, a dadogás is elmúlik, és olyan problémák is, amikről eddig nem is sejtetted, hogy összefüggnek a dadogással.

Az okot lehet többféleképp keresni. A leghatékonyabb talán az elmélkedő meditáció.

2021. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Énekelned kellene. Egy profi énektanárhoz eljarhatnál heti ketszer. Légzéstechnika, rekeszlégzés, enektechnika ,előadói technika.

Rezgések, frekvenciák!!! ;)

Nem görcsölsz rá a beszédre, ellazít, önkifejezés, erinti a beszedközpontot de mégsem beszéd. Ellazítja es újra bejáratja az idegpályákat. Szívesen. :)

2021. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Előző vagyok. Még annyi, hogy a rezgőtálas gyógyítást kipróbálnám még a helyedben. Bpen elérhető.
2021. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Szakemberhez fordulni esetleg?
2021. szept. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ösztönrészek engedélyezése és kimondása a fő probléma:


[link]


Otthon gyakorolj hangosan...odaképzelsz valakit magad elé és korlátok,tabuk nélkül felengeded a legbensőbb elfojtásaidat...esetleg ki is festheted,rajzolhatod énekelheted magadból..

2021. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott önkontroll legjobb példája a 2010-es "A király beszéde" c. film ami nagy kedvencem..
2021. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nadis utaztatás, megfelelően jó utaztatóval. Sajnos sok a kókler, nekem van egy jó. Priviben, ha érdekel.
2021. szept. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem is csak akkor jön elő, ha emlékeztetnek rá, gúnyolnak, türelmetlenül kijavítanak vagy ha magamat hallgatom vissza. A belső nyugalom, a belső szépség számít. Nekem is fáj, ha bántanak, de ennél erősebbnek kell lenni. Ez csak egy biológiai funkció hibája, de ettől még lehetsz remek ember, szülő, szerető, alkotó, szellemi vagy fizikai munkás. Gondolj arra, hogy senki nem győzhet le, ha a saját félelmeiden sikerül túllépni. Aki szeret, így is elfogad és önmagadért fog szeretni.
2021. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!