Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mérleg és Rák horoszkópról...

Mérleg és Rák horoszkópról vélemény?

Figyelt kérdés

Már hallottam azt, hogy skorpió és szűz szép jó páros.

Szerintetek mérleg és Rák jegyről mi a véleményetek?


2021. okt. 7. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha rárakod a rákot a mérlegre, megmutatja a sùlyàt.
2021. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SpiritFarmer ***** válasza:
100%
onmagaban egy jegy az minimalis infot ad, fontos hogy a szuletesi hold jegy es aszcendes mik, kiveve ha mindharom ua ami szuper ritka, de ott nics kerdes :) de tipkusan merleg levego jegy ami ha egy tuzzel parosul gondolhatod, langra lobban :) a rak meg onamaban viz jegy es mint viz nagyon erzelmes, lagy, csaladi ertekek.
2021. okt. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én mérleg jegyében születtem (október 16) és általában a rák jegyűekkel jól kitudok jönni.


Na meg ismerek rajtam kívül még egy mérleget és annak is volt nagyon jó rák barátja.


És azért gondoltam, hogy a mérleg és a rákjegyűek egymással jól kitudnak jönni.

2021. okt. 7. 23:35
 4/4 SpiritFarmer ***** válasza:
100%
igen, egy jegy az nem akadaly, de adhat jo kozos alapot is. Sok szamit azon hogy ki hogy nott fel, milyenek a szulei, hogy mit tanult toluk. Tudod viselkedesi mintakat generaciorol generaciora adjuk at, ha tudatosulsz akkor tudsz is ezek valtoztatni. Viselkedesi mintak jobban meghatarozzak pl a kozos utakat, feladatokat.
2021. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!