Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felszentelni...

Hogyan tudnék felszentelni egy álomfogót? Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Olvastam ugyanis néhány helyen, hogy így személyesebb lesz az egész, és felerősödik a "fogó" hatása. Nem tudom, így van e valójában... írjatok légyszi, értelmes, használható kommenteket :) köszönöm.
2010. szept. 1. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerezz bármilyen madártollat. (A legjobb a könnyebben hozzáférhető japán kakasé) Tedd az álomfogót egy kerek asztal közepére. Tegyél négy kocsisgyertyát (kb 40 cm magas...) a fogó köré szimmetrikusan és gyújtsd meg. Legyen teljes csend. Mikor 5-7 perce égnek, halkan, de lehetőleg fejhangon mondd el az alábbi versikét, közben az óra járásával megegyezően simítsd az álomfogót.

"Álomfogó, fogd az álmom,

Jót és rosszat - mit sem bánom.

Segíts nekem, sötét éjben,

Hogy az álmom sose sértsen.

Agyam kusza látomása,

Legyen misztikum varázsa.

Misztikumra bűbáj jöjjön ,

Fátyol-lángú álmot szőjön."

Ezzel kész a felszentelés.

2010. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
23%

Pap vagy?

Nem?

Akkor sehogy.

2010. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Minek is? Ezt nem értem. Túl sokat álmodsz?

Akkor aludj kevesebbet, és rendezd el azokat a dolgaidat, amik zavarnak magaddal kapcsolatban. Ne csak rágódj rajta, hanem tegyél érte. Akkor nem fogsz álmodni semmit sem, mert nem lesz semmi ami zavarni fog. Ha ez a cél.

2010. szept. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Felszentelni csak a katolikus papokat szokták. Megszentelni pedig csak értelmes dolgokat! Álomfogót nem lehet felszentelni. Külöben is ostobaság!
2010. szept. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Készítsd el a saját kezeddel. Akkor tényleg személyes lesz.

Egyébként füstölővel szokták, akik igénylik, de egy álomfogó önmagában, bűvölések nélkül képes a rossz álmokat távol tartani.

2010. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Megfogod, beleörzsölöd három döglött macska epéjét, amibe előzőleg sikeresen belemaszturbáltál. Utána meztelenül körbe kell futni a szobában, minden sarkot az orrod hegyével megérinteni, és közben azt ordibálni: Xenu-xenu. Ha ezzel készen vagy, az álomfogót kirakhatod az ágy fölé.
2010. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az álomfogót szerencsére, nem kell megszentelni, önmagában már elűzi a rossz álmokat és a szellemeket... :)
2011. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez a sok értelmes válasz ...

Pap vagy ?

Nem

Akkor sehogy .

????????????

😂🤣

Ugylatszik paran nincsenek tisztaban a korulottuk levo erokkel ....

Nos , en is keresem a valaszt .

Azt olvastam az alomfogo a jovomondo almokat fogja meg . Nekem pont hogy a rossz almokat kene hogy megfogja .

Habar erre van egy olyan megoldas hogy az agyat arrebb kell tolni , de en nem akarok lakberendezni es az egesz szobamat atrendezni ...

Olvass par wicca konyvet hatha abban benne lessz .😊

2019. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!