Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik azt állítják, hogy...

Akik azt állítják, hogy láttak UFO-t, esetleg azok el is vitték őt egy időre, mivel magyarázzák, hogy azok bujkálnak a nyilvánosság elől?

Figyelt kérdés

Ha valóban járnak erre felé idegenek, akkor miért nem leplezik le magukat? Esetleg annyira primitívnek tartják az emberi fajt, hogy nem tartják méltónak a kommunikációra?


Akik állítólag UFO jelenséggel találkoztak, hogyan magyarázzák ezt?


2021. nov. 11. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Senki nem találkozott még igazi Földön kívülivel.
2021. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"miért nem leplezik le magukat?"

Dehogynem, hiszen te magad írod: "láttak UFO-t, esetleg azok el is vitték őt egy időre".

Az idegenek bujkálását pedig nekik kéne magyarázni, nem pedig azoknak, akiknek felfedtél magukat.

2021. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem, de nagy tömegeknek fedték fel magukat. Pont ez a kérdés, hogy miért?


Meg egyébként is, miért nem csillagászoknak fedik fel magukat, akiknek nagyobb rálátása van a dolgokra?

2021. nov. 11. 14:13
 4/11 A kérdező kommentje:
Igaz, lehet, nekik kellene magyarázni (mármint az idegeneknek).
2021. nov. 11. 14:14
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Itt azt olvastam hogy november 10-én tegnap kellett volna leszállniuk.


Én speciel itthon nem láttam az ablakom előtt lebegő űrhajókat, hogy gyere cimbizz velünk és leszállnak hogy cimbizhessenek.


Bár tegnap nagyon nagy köd lepte el az egész várost a hegyeket se láttam.

2021. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerinted aki látott UFO-t az el vitte egy idore magával az UFO-t?

Szerintem kikacagná az UFO.

5-ös vagyok.

😄

2021. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ufokurtato007 ***** válasza:
11%

Az ősi prófécia megjövendölte a reptoid gyíkemberek és szövetségeseik kontra humánok ütközetet. A reptoidok átakarják venni a Tejútrendszer feletti hatalmat, kiépítve egy totális diktatúrát és megalapozni az új reptilián birodalmat. A prófécia azonban kitér egy részre, miszerint lesz egy nép, aki ráismer a közelgő veszélyre és kizárólagosan csak is ők lesznek képesek megvédeni a bolygót és rendet- békét teremteni az univerzumban. Ez a kiválasztott nép, nem más, mint a magyar.


A reptoidok mivel ismerik a próféciát, nem mernek szemtől szemben, mindenféle taktikai malőr nélkül megtámadni a Földet. Ezért van az, hogy megannyi idegen civilizációt igáztak le, hajtottak az uralmuk alá, hogy gyarapítsák és erősítsék haderejüket. Előretolt felderítőegységeket telepítettek be a Földre, amelyek kihasználva alakváltó képességeiket elvegyültek közöttünk. Ezek az alakváltó reptoidok jelen vannak mindenhol, kezdve az EU parlamenttől az USA elnökségig. Belülről akarják bomlasztani, gyengíteni az emberiséget, hogy könnyebb dolguk legyen az invázió során. Ezért is hamisítják, hallgattatják el a hiteles ufóészleléseket vagy éppen technológiájuk segítségével modifikálják a bizonyítékokat (pl.: képek, videók) azokat szemcséssé, homályossá téve. Mert ugye ami nem létezik, az ellen nem lehet felkészülni. Erre játszanak rá, és így akarják megnyerni a 2022-es inváziót.

2021. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

7

Takarodj ebből a kategóriából!

2021. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

7-es unalmas. Minden konteos oldalt olvasó ismeri már a reptoidokat.


A szürkékről nem is írtál semmit.


Tegnap még azt írtad, hogy humanoid csoport, azok meg lehetnek bármely földönkívüliek, most már a magyaroknál tartunk, holnap meg majd azt írod, hogy te. Hiszen "messiásnak" nevezted magad.


Engem nem érdekel ki és mit hallgat el.

2021. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ufokurtato007 ***** válasza:
42%
#9 sajnálom, nem az én problémám, hogy Önt nem tanították meg az olvasásra.
2021. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!