Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mérleg férfi - Vízöntő nő?

Mérleg férfi - Vízöntő nő?

Figyelt kérdés
Előre szeretném azokat meg kérni, akik ezzel kapcsolatban csak negatív kritikát képesek kommentálni,(ilyen nincs, nem kell erre fogni, hülyeség, stb...) hogy lapozzon!
2021. nov. 19. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2021. nov. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt nem láttam még!
2021. nov. 19. 08:35
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem azt mondom, hogy hülyeség a horoszkóp, hanem ilyen formában semmi értelme. Az asztrológia közel sem csak születési hónapból áll.
2021. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Látom nem bírtad ki 😀😀😀
2021. nov. 19. 09:37
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Jaj marikám szeretem a ferit viszont rossz csillagok viltak az egen mikor született.
2021. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

A mérleg férfi túl érzelmes és bizonytalan lesz egy vízöntő nőnek. Kis idő után az idegeire fog menni és vége lesz a dolognak.

Kos vagy nyilas férfi illik hozzá, olyan férfiak akiknek nem nagyon kell támaszt nyújtani, nem kell évi 1 nél többször érzelmes és mimóza témákról beszélgetni és akik nem keresik folyton a megerősítést. Bár… még így is lehetnek gyakran függetlenséggel kapcsolatos viták ugyanis a vízöntő nő nagyon független jellem és nem tűri ha korlátozzák vagy dominálni akarják. A vízöntő nővel hiába vagy kapcsolatban, ő akkor is inkább olyan mint egy barát. Az érzelem nem a terepe. Mint tudniillik a mérleg, halak, RÁK.. , skorpió is bár ő egy kicsit másképp mint az első három.. nagyon érzékeny és érzelmes jegyek.


Egyébként ezt csak leírtam a horoszkóp nem csak csillagjegyből áll. Az egész képletet kell nézni, úgy lehet nagyon valós jellemzést írni.


Üdv:

Egy vízöntő nő

2021. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kompatibilitást még mindig a holdjegy alapján kell nézni, mikor értitek már meg?
2021. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha ennyire értesz hozzá akkor ez a megnyilvanulasod helyett normálisan le irhattam volna... Az intelligencia csak úgy árad belőled
2021. nov. 19. 16:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha már kompatibilitásra vagy kíváncsi, legalább nézz utána, hogy MIT KELL NÉZNI... belőled iscssk úgy árad az intelligencia, épp emiatt. csók
2021. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csak*
2021. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!