Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A laposföldhívőnek titulált...

A laposföldhívőnek titulált emberek hány százaléka hiszi el, hogy a föld lapos?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 12:36
A kérdező szavazást indított:
0%. Csak azért mondják rájuk, hogy megalázzák őket az irigyek, akik nam akarnak gondolkodni.
1-50%
50-99%
Mind az. Még az is, aki azt mondja, hogy nem hisz benne.
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
60%
Egy nagyon kicsi része biztosan. Ettől függetlenül a laposföldhívőnek titulált emberek nagyrésze távol áll ettől, és ezzel a jelzővel csak le akarják járatni őket, és hitelteleníteni őket.
2021. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Csak szemetkedes
2021. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Ha valaki hiszi a lapos Földet, az laposföldhívő.

Ha ők csoportba verődnek és mind a lapos Földet hiszi, akkor 100%.

2021. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 De nem laposföldhívőkről van szó, hanem az annak tituláltakról. Arról a jelenségről, hogy ma, ha mondasz valamit, ami nem egyezik a mésik véleményével, hitbeli meggyőződésével, akkor lelaposföldeseznek. Ez egy szitokszó ma már, nem csak a tényleges laposföldhívőkre használják. Én is megkaptam már, pl. amikor azt mondtam, hogy én már voltam covidos, ezért szerintem nem kamu a vírus. :D
2021. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha ilyen lenne, azt mondanám hogy oktaéderföld hívő vagyok.
2021. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Én is laposföldes vagyok. De nem hiszek benne, mert sajnos az iskolai oktatás már annyira átmosta az agyam, hogy nem vagyok képes elfogulatlanul, nyíltan hozzáállni egy témához
2021. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Én balatontagadó vagyok,ezáltal laposföld hivő is.Ha a föld gömbölyű akkor a balaton lefolyna a szélén,ezáltal lapos.Bár nem is létezik a balaton.Várjatok már hogy is van ez???
2021. nov. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
#7 én Ausztráliában nem hiszek. Akkor lehet, hogy a Balaton igazából Ausztráliában van? 😱😦
2021. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Szábalmasak a gömb föld hívők
2021. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
A laposföldhívőnek titulált emberek közül ugyanannyian hiszik el, hogy a Föld lapos, mint a hülyének tituláltak közül azt, hogy ők hülyék.
2021. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!