Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olcsó spirituális ajándék?

Citromfűlevél kérdése:

Olcsó spirituális ajándék?

Figyelt kérdés
Kb. 1000 forint értékben keresek ajándékot egy spirituális dolgokat kedvelő lánynak.
2021. dec. 2. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Adj neki szeretetet, egy petákba sem kerül.
2021. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem állunk közeli kapcsolatban, csak osztálytársak vagyunk. Karácsonyi húzásra kell.
2021. dec. 2. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vennék valamilyen kis szobrot, ami jelentéssel bír. Például egy baglyot - az elvileg segít a tanulásban.
2021. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%

Ezer forintért ? :XD


Egy csokit. Olyan csokik vannak hogy van rajtuk egy felírat hogy szeretlek


Aztán a CBA-ban kapsz egy kártyát amin egy fogyatékos srác elismerően mosolyog, ha támogatod a gyermekétkeztetősi alapítványt, ami szerencsétlen gyerekeken segít. Az is nagyon jó. Köszhasznű szervezet szervezi és csak a 40%-át szedi le

2021. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
fustolo, asvany, illoolaj, gyertya
2021. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a spiritualitás egy elég tág fogalom, de 1000ft alatt sztem füstölő(amennyiben használ)

Kb ilyenek vannak ennyiért:

[link]

[link]

2021. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vettem neki egy ásványt és egy karkötőt. Összesen 1200 Ft volt. Mellé csokit is tettem a csomagba, ahogy szokás.


Csütörtökön fogjuk átadni. Majd megírom, hogy hogy tetszett neki.

2021. dec. 6. 08:58
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem voltam csütörtökön iskolában, mert beteg voltam, de ma átadtam neki.


Azt mondta, hogy nagyon reménykedett benne, hogy ásványt fog kapni, a karkötőt egyből fel is vette. Szerintem tetszett neki.


Köszönöm a válaszokat! ;)

2021. dec. 10. 17:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!