Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet olyan eset, hogy egy...

Létezhet olyan eset, hogy egy (aura)látó nem látja valakinek az auráját, mert "le van tiltva fentről"? Illetve olyan, hogy nem észlel az egyénről semmi információt, mert például az egyénnek egyedül kell megoldania vmit?

Figyelt kérdés

Lehetőleg nem egy-két szavas választ várok, hanem bővebb kifejtést.

Köszi!



2021. dec. 12. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Kevés infója van a hozzá fordulóról - és nem akarja 'jó hírét' reszkírozni, tehát hivatkozik a "fentiekre".

Porhintés a szembe annak elhitetése, hogy az illető olyan fontos személy, hogy a 'fentiek' nem engednek tudni róla semmit.


Remélem, a pénzt azért elfogadják az ilyen eredményért is!

2021. dec. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem történt ilyen, csak érdeklődöm.
2021. dec. 12. 09:12
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

"le van tiltva fentről"

Nem kapott admin jogot vagy hozzáférést a felhasználó megtekintéséhez 😂


Olyat ismerek aki inkább lemondott róla, saját bevallása szerint.

2021. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

😉


Igen, biztosan olyan is van, aki lemondott arról.

2021. dec. 12. 10:47
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
hmm az aura látás általában migrén előtt jelentkezik sokszor, bár gondolom nem erre gondolsz :/
2021. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem arra.
2021. dec. 12. 11:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én látom az enyémet, türkizkék szokott lenni (de nyilván csak a kezemnél és lábamnál tudom). Nem szoktam ezzel foglalkozni hétköznapi életben van, hogy elcsípem valakiét. Arra emlékszem, hogy a suliban még régen sok tanárnak a zöld szín dominált, meg a kórházban sok ápolónak zöld, illetve világoskék. Nem tudom, ezeknek mi a jelentősége, nem is szoktam ezt direkt figyelni, sokszor akkor tűnik fel, ha fehér fal előtt állnak. Pl. akit nem szeretek (nő), annak olyan ronda bordó szokott lenni, ő kiabálásig felidegesített, pedig nagyon türelmes ember vagyok. Biztos van olyan, aki látja másét, a sajátját meg nem, azt tudom, hogy én még tudom nézni az enyémet ha nagyon akarom.
2021. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. dec. 12. 12:35
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Kérdéses, hogy mennyire auralátó. Én is látom az enyémet ami lila, de másokét nem nagyon. Egy-két emberét még igen. Biztos aki régebb óta foglalkozik vele többet láthat. Az se jelenti azt, hogy mindenkiét.

Olyan nincs, hogy le van tiltva fentről. Viszont olyan lehetséges, hogy létezik, amikor az illető olyan hatalmas aurával rendelkezik, hogy a látó nem is képes érzékelni. Egy magasabb szinten mozog mely érzékelésére képtelen. Persze ezt nem tudhatom biztosra. :)

2021. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Prokopf ***** válasza:

Létezhet "aura interferencia"?

Mi van, ha az illető maga blokkolja?


Csak egy látót vakít el a fény.

2022. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!