Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hang Eddig kétszer "valami"ki...

Hang Eddig kétszer "valami"kimondta a nevem... Tapasztalt már más is ilyet? Nagyon kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval 32 éves vagyok.

*Egyszer tizenéves koromban otthon porszívóztam, senki nem volt a lakásban- és hallottam a nevem,- határozottan és tisztán-azután kiültem a lépcsőre,jó idő volt míg anyáék haza nem jöttek.

*A második alkalom nemrég történt, pont itt a munkahelyemen, záráshoz készülődtem, pakolgattam egyszer csak hallom a nevem,(ez egy női hang volt) hátra is fordultam de senki, azt hittem a boltból a koleganő,de nem.


Nem tudom hova tenni

Ki és miért szólíthat?



2021. dec. 24. 10:18
1 2
 1/16 Grimfox ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam ilyet. Esetemben egy gyógyszer hatására jelentkező audiohallucináció volt.(soha ne szedj xanaxot, még ha orvos is írja fel, kérj helyette más hatóanyagú gyógyszert, ha muszáj) Ok minden okozhat ilyen audiohallucinációt, és a legritkább eset az, ha valami szellemi eredete van a jelenségnek. Általában érzékcsalódás, vagy hallucináció. Ami természetesen nem azt jelenti, hogy őrült vagy, hanem azt, hogy stresszes, feszült, kimerült, úgy testileg, mind szellemileg.
2021. dec. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Képzelődsz vagy hallucinálsz.
2021. dec. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Bizonyára, DE-

Miért pont a nevemre gondolnék?

2021. dec. 24. 11:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, még a gyerekek kicsik voltak gyakran hallottam hogy 'anya', főleg olyankor ha valami hangos elfoglaltságom volt.

Egyszerűen csak féltem hogy nem hallom meg ha hívnak.

A keresztnevemet is gyakran hallottam, holott senki nem szólított.

Ezt is csak azzal magyarázom hogy bizonyos félelem van, volt bennem, ezért vannak a hangok.

2021. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Vannak okkult cuccaid? Zene, könyv, szobor, talizmán, kereszt, "szent" képe-szobra akármilyen tárgy vagy eszköz?

Ne add tovább, hanem pusztítsd el. Ezek a "kapuk" amiket keresnek...

Éppen az ilyen dolgok vonzzák őket, nem pedig távol tartják!

Pont fordítva!

2021. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Grimfox ***** válasza:
100%
Amikor nekem adagolta kicsit túl a háziorvos a xanaxot, én kizárólag azt hallottam, hogy valamelyik családtagom hív. tetőréri szobám van, és ha valamit akarnak, felkiabálnak a lépcsőn. Amikor a gyógyszer miatt audiohallucinációim voltak, akkor mindig azt hallotam, hogy a nevemet kiabálják fel a lépcsőn. Egy idő után már le se mentem megkérdezni, mit akarnak, mert tudtam, hogy megint a csak én hallottam.
2021. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szia #5

Nekem nincsenek ilyen dolgaim, semmi.


Vonzák őket- kiket?

2021. dec. 24. 12:01
 8/16 A kérdező kommentje:

1#, 6#

Konkrétan nem tudtam, hogy gyógyszernek lehet ilyen hatása, de a xanax az nyugtató nem?

Én nem szedek semmit hálistennek, van a családban elég tag aki "gyógyszereken él"sajnos...

2021. dec. 24. 12:19
 9/16 A kérdező kommentje:

4#

Mosolyogtam azon amit leírtál, aranyos 🙂

Igen ez biztosan így van!

2021. dec. 24. 12:25
 10/16 Grimfox ***** válasza:
Igen, nyugtató. Bár nekem nem használt, de mellékhatása volt bőven. Például a hanghallucináció. De nem csak gyógyszerek hatására lehet ilyet hallani. Kimerültség, szorongás, erős stressz, és egy sor pszichés betegség is generál ilyesmit. Az utóbbit csak példának említettem, nem állítom, hogy pl paranoiás lennél, vagy paranoid skizofrén. Szimpla példának hoztam fel. A kimerültség, és stressz lenne a legjobb tippem.
2021. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!