Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veled történt már valami amit...

Veled történt már valami amit a sorsnak könyveltél el?

Figyelt kérdés
Velem sok olyan dolog történt ami nem lehet a véletlen müve, csupa apró dolog aminek a végén megtörtént az amitől a legboldogabb vagyok a világon. Én hiszek a sorsba veled történt már ilyesmi ? Kort és nemet is létszíves. :)
2010. szept. 8. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Egész életünkben függünk a véltlentől, a sosrtól. Érhetnek jó és rossz dolgok is,de ebben semmi természetfeletti nics. Csupán a körülmények játszanak közre.
2010. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én a sorsnak tudtam be egy kapcsolatot. de vége lett sajnos.

pedig hittem hogy a sors keze van benne hogy összejöttünk.

fél év telt el és még mindig egyre jobban hiányzik.

26f

2010. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, vagyis azt hittem, hogy ilyesmi történik. Egy olyan pályázatra jelentkeztem, amire kb. semmi esélyem nem volt, legalábbis azt hittem. Ahogy készült a pályázat, és jutottam egyik fordulóból a másikba, elhittem, hogy ez nekem rendeltetett, és néhány aprócska jel is megerősített ebben. Soha életembe nem éreztem ilyesmit, hónapokon keresztül nem lehetett levakarni a vigyort az arcomról, tudtam, hogy sikerülni fog. Bármit feladtam volna azért, hogy így legyen. Aztán a döntő után jött az értesítés, hogy bármennyire is sajnálják, nem sikerült...

Én tényleg túl szoktam magam tenni a csalódásokon, pozitívan állok mindenhez, de ezt egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni, pedig ez már nem most történt.

Azóta olyan, mintha kiszakították volna egy részemet. HA sikerül, teljesen megváltoztatta volna az életem, és tudom, hogy igenis alkalmas lettem volna, és nagyon sok mindent tudtam volna adni. Ezért is fáj ennyire.

18/L

2010. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En elhagytam a ferjemet es o allandoan fenyegetett utana.Mondogattam magamban hogy nem kivanok neki semmi rosszat csak valahogy hagyjon beken-toloszekbe kerult-ez a sors keze....
2010. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából én vagyok a saját sorsom...és nap mint nap történik ez velem...:D


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármit történik arról csak te tehetsz, nem a Sors. Ha valami nagyon jó vagy rossz dolog történik max szerencséd vagy peched van, nem a Sors műve.


Szerintem (és ezzel nem akarok senkit se megbántani) ez az egész Sors mizéria arra jó, hogy elhárítsuk magunkról a felelősséget, vagy különlegesé tegyük az egyszerű dolgokat, pl: a szerelem.

2010. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!