Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerelmi manifesztálást hogy...

Szerelmi manifesztálást hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Aki nem hisz az ilyesmiben kérem NE írjon semmit. Azoknak az emberek véleményére esetleg tanácsára vagyok kiváncsi aki hisz az ilyesmiben.

A főkérdésenhez vissza térve: Nem exet szeretnék "bevonzani". Illetve tudom hogy a szerelmi manifesztálás vissza felé is elsűlhet.

Előre köszönöm a válaszokat.



2022. jan. 24. 17:16
 1/5 pckokoka válasza:
87%
Nekem volt ilyenbe szerencsém 3xis. Hogy csináltam? Esténként végig gondoltam milyen embert szeretnék magam mellé találni, milyen boldog lennék akkor stb. Hetek múltak el így, aztán össze futottam egy váratlan helyzetben vele. Léptem és meglett az eredménye. Pár hét után észre vettem hogy minden megvan benne amit kértem annak idején.
2022. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

5 éve manifesztálok egy bizonyos rétegbe tartozó embert. Sehol még csak közel olyan se.

Rekt

2022. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak a rétegnek a közelében kell mozognod...
2022. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pckokoka válasza:
100%
2es, szomorúan olvasom. Én igazából semmilyen rétegben nem mozgok, egyszerűen váratlan szituációkban, olyan helyen ahol egyáltalán nem számítottam rá jött. Kicsit bánt engem is, egyedül vagyok, de ez az online ismerkedés nekem nem fekszik.Minden kapcsolatom spontán jött össze, szóval frusztrál hogy olyanba bízom ami nem rajtam múlik valamilyen szinten..De úgy vagyok vele ha ennyiszer sikerült ezután is fog, csak hinni kell benne. És persze cselededni. Hozzám sem kopogott be senki, olyan mintha ez az egész a talit hozta volna össze, a többi mind rajtam múlt.
2022. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak gondolj arra ami jól esik, érezd át a boldogságot. Aztán engedd el, mielőtt görcsöléssé válik.

Nagyon könnyű mondani, el is mondják mindenhol, de nehéz ezt jól csinálni.


Volt egy időszak az életemben, amikor borzasztóan kapcsolatot akartam.. pár kép már akkor is beugrott. Például kocsikázás a rakparton, zenézve. Vagy mellettem lévő városból egy emberrel kapcsolat. Hogy mivel a vírus miatt (se) tudtam sehova eljárni, úgy jöjjön, hogy bejelöl a Facebookon.

Na hát amég akartam ezt, semmi nem lett belőle.. aztán jött a nyár az egész kapcsolatosdit elengedtem, akartam, de nem frusztrált.

Ősszel egyik sráccal rakparton kocsikáztam, vele vége lett hamar, de télen már jelölt is ismerősnek a "mellettem" lévő városból a srác..

Ez ilyen. Akarod, aztán elengeded és jön.

2022. jan. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!