Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz lehet, hogy kaktuszokkal...

Igaz lehet, hogy kaktuszokkal álcázzák a GWEN és Elate tornyokat?

Figyelt kérdés

Jelenleg a föld természetes geomágneses sugárzásait a föld több pontján mesterségesen előállított alacsony frekvenciájú sugárzásokkal helyettesítik úgy nevezett GWEN-tornyok, és azok Elate-tornyok elnevezésű orosz megfelelői segítségével. A tornyokkal bizonyos frekvenciákat olyan módon lehet regulálni, hogy az effektív megváltoztatja a föld természetes geomágneses erőterének erősségét bármely geográfiai területen. Ezeknek a GWEN és Elate transzmittereknek több funkciójuk van, mint például az


- 1. időjárásmódosítás

- 2. a tömegek magatartásának és kedélyének manipulációja (agykontroll és

tudatmódosítás),

- 3. szintetikus telepátia üzenetek sugárzása a kipecázott alanyok

fejébe, és

- 4. tömegek fizikai megbetegítése.


(Specifikusan, a 388 MHz károsítja az emberi szervezetet, de például az extra alacsony frekvenciával (ELF) meg lehet változtatni az RNS és a DNS működését is.) Személyszerint NEM tudom, hogy hol vannak Magyarország területén ilyen GWEN vagy Elate-tornyok (ha valaki tudja, akkor küldje el nekem az információt!)- ha egyáltalán vannak-, de az ismert, hogy 200 mérföld a hatótávolságuk és az is ismert, hogy az USA-ban, Oroszországban és más országokban már alkalmazzák ezt a technológiát a fentiekben említett funkciókra. Úgy manpulálják vele tömegek kedélyállapotát. magatartását és tudatállapotát, hogy az embereknek még csak fogalmuk sincs róla! A megszaporodott skizofrénia eseteket, véleményem szerint, részben a tornyok által sugárzott szintetikus telepátia üzeneteknek is köszönhetjük.


A GWEN-rendszer, azaz a Ground-Wave Emergency Network - Felszíni Hullám Készenléti Hálózat, az amerikai HAARP-pal és az orosz Fakopánccsal van harmonizálva. A GWEN-tornyok (és az Elate-tornyok) átlagosan 200 mérföldnyi hatótávolsággal bírnak. A GWEN-rendszer lényegében egy katonai kommunikációs rendszer, aminek a fejlesztése még ma is folyamatban van. A rendszer extrém alacsony frekvenciában (VLF) működik, a tranzmissziók pedig a 150 és 175 kHz közötti frekvenciaspektrumon folynak. A tornyok képesek a felső VHF-től az alacsony UHF-be is sugározni 225 és 400 MHz között. Ezek a spektrumok azért lettek kiválasztva, mert a jelei olyan hullámokon utaznak, amelyek a földhöz tapadnak, ahelyett, hogy szerteszét áramolnának az atmoszféránkban. A GWEN-tonyok 360fokban sugároznak kb. 200 és 300 mérföld távolságba, azonban a jelzései 200 mérföld felett erősen gyengülnek. Az egész Amerikai Egyesült Államok be van hálózva ilyen GWEN-tornyokkal olyan módon, hogy lefedik a teljes populációt.


1. A GWEN és Elate toronyok katonai alkalmazása:

2. A GWEN és Elate tornyok elmekontroll alkalmazások:

3. A GWEN és Elate tornyok időjárásmódosítás alkalmazása:

[link]


"Sajnos láttam 2005-ben Németországban amikor a közintézmények és Bankok épületeire szerelék öket és bedobozoltá mintha kémények lennének! Volt belöle egy kis zür is nem csak nekem tünt fel! Amerikában pálmafának álcázták öket már ahol honos a pálma fa! Magyarországon pedig minden templm toronyba szereltek fel mesterséges harang helyetesitőrendszert központilag irányított harangszó de sajnos nem csak az! Nálunk ide rejtették!"



2022. febr. 5. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Túl hosszú a kérdésed, így nem olvastam el, de szerintem igaz.
2022. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon Tárnok mellett van ilyen sugárzó, de az nincs kaktusznak álcázva.
2022. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
egy hülye van embernek álcázva és történetesen a szüleid gyereke az
2022. febr. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Diósdon volt még jónéhány évvel ezelőtt a Дуга-hoz hasonlító függönyantenna, meg a HAARP amerikai antennáihoz hasonló irányított logaritmikus-periodikus antenna is.

De csak 1990-ig üzemeltek, utána lebontották végül.

[link]

[link]


Kaktuszos álcázás kicsit érdekes lett volna 30 méter magas antennáknál :)

2022. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

“ Kaktuszos álcázás kicsit érdekes lett volna 30 méter magas antennáknál :)”


Meg mondjuk a kamaraerdei úton is.

2022. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen, és köze van Gyurcsányhoz is állítólag.
2022. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsó jól mondja, de furcsa hogy senki se említette a háttérben meghúzódó Gyurcsány száltól függetlenül hogy Karácsony Gergely alkalmatlan
2022. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem. Miért pont kaktusznak álcáznák?
2022. dec. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Tömény ostobaság.
2022. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes
2023. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!