Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez a 4 nagyon specifikus lap...

Ez a 4 nagyon specifikus lap jött ki tarot olvasásnál. Hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés

Fiatal nőként megismertem egy idősebb férfit, mindketten vízjegyűek vagyunk. Nagyon különleges köteléket érzek iránta, ezért csináltam egy olvasást arról, hogy mik lehetnek a kilátásaink. Ez a 4 lap jött ki, ilyen sorrendben: king of cups, page of cups, justice, queen of cups.

A king of cups egy erős személyiségű vízjegyű férfit, a page of cups egy naivabb vízjegyű személyt szimbolizálhat, ez eddig megvan. A másik két kártya az amit nem tudok a mi esetünkben hová tenni.



2022. febr. 7. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azaz igazság szívem, hogy a királyhoz tartozik egy királynő is, aki nem te vagy. Te ahogy fogalmaztál a fiatal naiva vagy az idősebb nagy valószínűséggel nős pasi mellett.
2022. febr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abszolut kizart, hogy nos legyen, ismerjuk mar egymast eleg melyen ahhoz, hogy ezt tudjam. Illetve en sem vagyok annyira fiatal mint az irasom sejteti, csak a kartyak miatt erdemesnek tartottam megemliteni.
2022. febr. 8. 07:41
 3/6 Laylah ***** válasza:

A Cups, azaz Kelyhek lapok érzelmi szempontot írnak le.

King of Cups: hűvösnek látszó személy, de valójában nem érzelemmentes, csak tudja, mikor szükséges kontrollálnia őket.

Page of Cups: alapvetően jó szerencsét ígér, de felhívja a figyelmet arra is, hogy tudattalan hatások vannak jelen, amikkel valószínűleg nem vagytok tisztában.

Justice: amint vetsz, úgy aratsz, megkapod, amit érdemelsz, legyen az akár jó, akár rossz.

Queen of Cups: törődő, szinte anyáskodó személy, aki szívesen foglalkozik mások érzéseivel és ösztönösen meg is érti azokat.


Rakd össze, én elemzésben sosem voltam túl jó. Azt mondanám, hogy megmarad a kapcsolat a kölcsönös törődés szintjén, és ennek a tudatalattiban rejtőző oka van, talán egy előző vagy jelen életbeli dolog emléke, ami tudattalanul is hat a férfira, és ami elválaszt. Ami fix, hogy kapcsolatot nem mutat.

2022. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Laylah ***** válasza:
Kieg.: Azt, hogy elemzésben sosem voltam túl jó, úgy értem, hogy mindig feljegyeztem a kirakott lapokat. Megpróbáltam összerakni őket, de valahogy mindig félresikerült, sokszor belemagyaráztam dolgokat, amiket csak én akartam látni. Utólag, akár évek távlatából visszanézve viszont mindig kiraktam a választ, csak értelmezni nem sikerült sosem. :D
2022. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs miért lettem lepontozva. Már vagy 20 éve jósolok tarotból, de legyen ha Te ezt a magyarázatot nem látod.

Gyere majd vissza 2 hónap múlva és megbeszéljük.

Ebben a kirakásban egyértelműen 3 személy van. Mindhárom érzelmi vonalon és az Igazság.

Ha nem nős, akkor is van egy harmadik. Egy másik szerető, vagy az anyja akinek a hatalma alatt áll, de mindenképpen nő, aki legyőz majd Téged.

Túl sok a víz lap, ebből nem lesz kapcsolat.

Sajnálom, de ahogy mondani szoktam ha nem akarod hallani a választ, ne kérdezz meg.

2022. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ!
2022. febr. 9. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!