Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az oka a véletlenek,szinkro...

Mi az oka a véletlenek,szinkronicitások hirtelen növekedésének az életemben?Eddig ilyenek nem történtek velem.

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 12:52
 1/6 Tudi333 ***** válasza:
Biztos, hogy szinkronicitás volt? Mivel kapcsolatban történt? Leírsz egyet?
2022. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pl.álmodok egy régi ismerőssel aki másnap felhív engem.vagy a másik olyan ismerősökkel találkozok véletlen az utcán akik segítenek eldönteni melyik a helyes irány az életemben....
2022. febr. 12. 13:18
 3/6 Grimfox ***** válasza:
88%
Az álmos eset nem feltétlen szinkronicitás. Simán megérzés is lehet. Az sem feltétlen szinkronicitás, hogy szükséges időpontban megfelelő emberekkel találkozol. Amikor szükségben vagy, tudattalanul is keresed az olyan embereket, akikről érzed, hogy előre tudnak mozdítani. Ha meghozod a döntést, hogy engeded a segítséget, akkor előre fognak mozdítani, illetve segítenek előre mozdulni. Az ösztönös megérzésekkel-ismeretből származó, és valódi megérzésekkel-is megmagyarázható a két említett példa. Biztosan magyarázható másként is, de azt Tudi333-ra bíznám, mert nekem ezek jutnak csak eszembe.
2022. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tudi333 ***** válasza:
76%
Igen. Grimfox véleményén vagyok! A szinkronicitás nem éppen ez! Az valami teljesen más! Kb. kétszer éreztem ilyet életem során. Az valami nagyon különleges dolog. Az álom az kb. megérzés kategória, a másik pedig valamiféle segítség vagy "gondviselés", iránymutatás.
2022. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudi333.Számodra mi a szinkronicitás?
2022. febr. 12. 20:30
 6/6 Tudi333 ***** válasza:
76%
Azt kb leirni is nagyon nehéz. Az nem az amit nagyon sokan annak hisznek. Az egy "érzés" is. Úgy tudnám kb. szemléltetni, hogy van két személy, az egyik akar valamit, amit sugároz a másik felé, a másik ezt érzi. A másik is ugyanazt akarja és ő is sugározza a másik felé és amiért megtörténik az minden egyben. Az egyik azért teszi mert akarja és azért is mert a másik is akarja és ez forditva is így van és ez egy olyan furcsa érzést, szituációt, történést generál, hogy mindemelett "magától", önkéntelenül is megtörténik. Tehát azért csinàlok valamit mert a másik akarja, meg azért is mert akarom és azt akarom, hogy a másik is ezt csinálja mert tudja, hogy akarom és azért is csinálja mert akarom, meg azért is mert ő is ezt akarja, önkéntelenül is megtörténik és társul hozzá egy "ez mi a franc?" érzés is. Nagyon nehéh leirni. Kb lehetetlen. Valami ilyesmi.
2022. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!