Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Don Carlos tanításai című...

Don Carlos tanításai című könyvben lévő gyakorlatokat valaki kipróbálta már? Valóban hasznos könyv?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:

igen kipróbáltam,és annyi energiát gyűjtöttem,hogy éjszaka testelhagyásom volt,de nem tartott sokáig,mert hamar vissaztértem a testembe.úgy értem el,hogy lecsendesítettem a gondolataimat,nem véleményeztem,nem ítélkeztem+szexuális önmegtartóztatás.szóval hasznos sztem.

egy jótanács:ha kipróbálsz vmilyen módszert és sikerül,ne dicsekedj vele az embereknek.

2010. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A testelhagyás régóta érdekel már, a könyvet egyelőre nem találom sehol sem sajnos.
2010. szept. 12. 07:41
 3/9 A kérdező kommentje:
A szexuális önmegtartóztatás pontosan mit takar?
2010. szept. 12. 07:44
 4/9 anonim ***** válasza:
a testelhagyásos élményhez kb.két hétig meditáltam,reggelenként 5-10 perc,néha este is kicsit.sima ülő meditációt végeztem,+az energianövelő gyakorlatok-szexuális önmegtartóztatás,belső párbeszéd megszüntetése,fölösleges beszéd kerülése,ítélkezés elhagyása.régebben is meditáltam már de nem rendszeresen minden nap csak úgy hébe-hóba.
2010. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen! én inkább este tudnék meditálni, de ez talán nem akadályozza a cél elérését, azt a könyvet nem tudtam sajnos megszerezni


le tudnád írni pontosan azt az energiagyűjtő gyakorlatot?

2010. szept. 12. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Küldtem privit megkaptad? abban leírtam.

meditálhatsz este is,reggel azért hatásosabb egy fokkal mert még tiszták a gondolataid,könnyebben át tudsz "szellemülni".

2010. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kár, hogy miután több millió példány könyvet eladott Carlos Castañeda, a sajtóban is bevallotta, soha életében nem járt Mexikóban semmiféle sámánnál, csak kitalálta az egészet és a világ ügyesen beszopta.

Ettől még - elméletileg - működhet. Hiszen Adolf H. a híres osztrák-német mágus is ugyanezt a módszert alkalmazta.


Egy média hack, semmi több, aminek van valóban transzcendens alapja. De nem kell mindent készpénznek venni.

Ez csak üzlet. Jó üzlet.

2010. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
érdekes amit írsz utolsó,feltételezem elvből nem hiszel az ilyen dolgokban,de ez legyen a te dolgod.én kipróbáltam egy-két dolgot benne és sikerült,szóval nem kamu.az meg,hogy hol járt,hol nem nekem mindegy mert elárult néhány jól működő dolgot.:-) 17:03
2010. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült beszereznem használtam a könyvet, valóban bölcs dolgokról esik szó a könyvben. Akárhol is szerezte az infót lényegtelen, ha igazat szól és segíthet elérni egy magasabb tudati szintet. Egyelőre még olvasgatom, majd jelentkezem, ha sikerül valami említésre érdemes eredményt elérnem.
2010. szept. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!