Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bizonyítaná a vonzás törvényét...

Bizonyítaná a vonzás törvényét, ha egy azt hirdető guru 20 éven belül kétszer megnyerné a lottót?

Figyelt kérdés

Az első tíz évben megnyerné az 5-ös lottót, a második tíz évben megnyerné a 6-os lottót. Ez 20 év alatt összesen két lottó főnyeremény.


Azt mondaná, hogy bevonzotta, mert ilyen véletlen nem történhet.


(nem tudok arról, hogy ilyen törvént volna. A kérdésem csak egy illusztráció, hogy miként lehetne bizonyítani ezt a vonzás törvénye dolgot, ami manapság eléggé népszerű.)


2022. ápr. 21. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem a vonzás törvény igazát bizonyítaná, hanem csupán azt, hogy más nem használja.

Egy tudományos tétel bizonyításához az azt alátámasztó nagy számú eset szükséges.

2022. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%

Pedig kérdező nem is gondolnád mennyi ember nyert többször a lottón, főnyereményt is.

Olvasgattam a témában régebben néha külön országok híroldalait átkutatva, hol mit írnak a témában.

kb 10 olyan embert is találtam pár év alatt, akik többször nyertek főnyereményt olyan országban ahol csak vállalva az arcukat vehetik fel.

Egy vagy két olyan ember volt, aki több mint 5 ször is nyert már főnyereményt.

Kivétel nélkül mindegyik az Univerzum erejéről beszélt,hogy megadta neki ezt.Jobban nem mondták el hogy milyen technika volt mögötte hogy nyertek, de elképzelheted kérdező ha te pl nagyonakarod, és nem nyersz, akkor ezek az emberek mit csináltak vagy tettek a főnyereményért.

2022. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
12 linkelj már be ilyen nyerteseket.
2022. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Egy vagy két olyan ember volt, aki több mint 5 ször is nyert már főnyereményt.


Kivétel nélkül mindegyik az Univerzum erejéről beszélt,hogy megadta neki ezt."


---------


Forrást kérnék, ahol le tudom ellenőrizni, amit mondasz.

2022. ápr. 22. 00:19
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ez még simán lehet véletlen. De ha 10 éven belül 3x nyer lottó főnyereményt, azt már bizonyíték lenne.
2022. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Lassú lenne de viszonylag reális idő. Van aki 40 év alatt sem nyeri meg.
2022. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!