Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető,hogy a Quantum...

Elképzelhető,hogy a Quantum összefonodás hatására és az azonos rezgés számú földeszerű bolygok összeköttetésben álnak az univerzumba?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 09:54
 1/6 A kérdező kommentje:
tovább megyek és az elképzelhető e szerint a logika szerint miszerint több földbolygo van a testunknek is van egy rezgés száma és összekötettésben lehetunk mult illetve jövő beli önmagunkkal ugy értem h létezik egy multbéli én aki ember és egy jövöbeni én és ezeket az éneimet az azonos számuú atomjaink és rezgéseink összekötik?
2022. ápr. 22. 09:59
 2/6 A kérdező kommentje:
ugy képzelem ezt az egészet nem feltétlenul ebben az univerzumba,hogy van egy másik föld a multiverzumba ahol már 2023 van és ott is létezik minden ember aki még él ezen a földön azon a földön is magyarul ennek a földnek a tukörképe csak éppen idöben nem azonos,a végtelen szmu lehetőséfg és a rejtélyes összefonodás miatt bármi elképzelhető
2022. ápr. 22. 10:04
 3/6 A kérdező kommentje:
végtelen számú lehetőség van a multiverzumba
2022. ápr. 22. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted ez tudományos kérdés?
2022. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor kérem a kedves moderátorokat tegyék át ezoba
2022. ápr. 22. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt az erzóban is túl sok volt a marvel...nincs értelme a kérdésednek,a rezgésszámod és a lineáris idő között sincs összefüggés..

csak egyetlen föld van egyetlen lieárissal összefűzve a többi magasabb szinten van múlt,jövő nélkül,csak a jelenben..

2022. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!