Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire alapozzák egyesek, hogy...

Mire alapozzák egyesek, hogy létezik a telepátia?

Figyelt kérdés
Csak hisznek benne? Vagy ha nem, akkor hol a bizonyítás?
2022. ápr. 26. 05:13
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
A tudományra sincs bizonyíték. (Egyébként én nem hiszek a telepátiában, de abban sem hogy nem létezik)
2022. ápr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Telepatikus megérzés
2022. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 gondolom nem hallottál még a tudományos módszerről, ami alapján bizonyítanak dolgokat.


Ajanlom figyelmedbe itt elolvasni, miről van szó:


[link]

2022. ápr. 26. 09:24
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

#1

🤣🤣🤣

Sírok!


Kérdező, nem tudom hogy van e, bizonyíték. Nagy eséllyel nincs.

Én a megértésre hasonítanám.

A kutyákkal és más állatokkal "játszom" hogy egy füttyszót használok. De gondolattal, erősen utasítok, hogy mit szeretnék. Szóval, is csináltam hogy azt mondtam amire gondoltam. Az nagyobb hatással volt mindha pusztán csak mondtam volna, úgy hogy közben máshol jár az agyam.

De a testbeszéd elengedhetetlen. Csak gondolattal és gesztussal meg nem csináltam. Hiába jelzem és sugallom hogy nézzen rám. Ha háttal van lófszt sem ér.

2022. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert pl. megtapasztalták emberek hogy létezik. Tehát a "tudományosan" az egy univerzális varázsszó. Ha nem felel meg pár korlátolt kritériumnak valami, akkor nem létezik. WOW ez aztán tudományos xD
2022. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Tényekre.
2022. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van csak eltompították be0nünk ez a 3madik szem!
2022. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy olyan egyszerű, hogy túl kell misztifikálni, hogy a lényeget ne lássuk meg belőle.
2022. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
1esnek igaza van. Ha most feltételezem, hogy isten létezik (amiben nem hiszek) és jóságos, akkor a tudományt azoknak hozhatta létre, akik nem képesek annyira hinni a dolgokban, akiknek mélyebb dolog kell, valami logikus összefüggés, ezért tervezte ilyennek a világot. Így a racionális, tudományközpontú modern ember is tud hinni valamiben, nem veszik el.
2022. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én arra, hogy átéltem. Valakivel annyira összefonódtak a gondolataink, hogy az ő gondolatait hallottam a saját fejemben, tudtam tőle kérdezni. Sőt, más lelkek jelenlétét is éreztem a közelében, ezért megpróbáltam tőlük kérdezni, és válaszoltak.
2022. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!