Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezhetnek azok...

Szerintetek létezhetnek azok a szürke humanoid lények, amikről annyi videó van?

Figyelt kérdés
Aki szokott nézni ilyen videókat, biztos tudja miről beszélek, legalább erdőkben/barlangokban szoktak készülni ilyen lényekről videók.
2022. máj. 7. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Láttam néhány ilyen éjszaka készült, hőkamerás videót. A lények gyorsan elszeleltek, de a film készítői is megijedtek rendesen.
2022. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem,
2022. máj. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

* nem valós videók. Sajnos kva sokat néztem. A 21-22 szezon kimaradt de valszeg pótlom...

Ha más ehhez hasonló hú de megijedt és meglepődött videót nézel akkor sajnos egy idő után rá kell jönnöd, hogy mi a valós és a valótlan reakció egy hasonló esetben.

2022. máj. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

El kell hinni, hiszen a videó nem csalás.

Másik videón szépen látni, hogy Hófehérke törpéi szép sorban mennek a bányába dolgozni.

2022. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 scamdemic ***** válasza:
2022. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A linkelt videó túl hosszú ahhoz hogy most végig nézzem, de nem a szürke földönkívüliekre gondolok.

[link]

Itt egy példa, és rengeteg ilyen videó van még hasonló lényekről az interneten. Szerintem sokkal inkább állatszerűek, mint földönkívüliek.

2022. máj. 13. 23:16
 7/7 scamdemic ***** válasza:
100%
Hát, ez elég rossz minőségű felvétel, bármi lehet...
2022. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!