Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudnám véglegesen elfelej...

Hogy tudnám véglegesen elfelejteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kb. 2 hónapja olvasgattam itt a kérdéseket, és volt több féle kérdés az ördögűzésről, és ott találtam egy nevet: Anneliese Mitchell ha minden igaz ez volt. Később rákerestem erre a néven a Google Kép keresőjében, és ugye kiadta azokat az elég furcsa és rémisztő képeket, aznap egyszerűen csak az a fej volt a gondolatomban.. és azóta vagyok így vele hogy ha este lefekszik aludni akkor ha behunyom a szemem az van a gondolatomban hogyha kinyitom Anneliese Mitchell fog velem szembe nézni(arra a képre gondolok amelyiken úgy mondva "nevet"), meg mindig azt hiszem hogy ott áll az ágyam mellett, már nagyon elegem van. Szüleimnek is szóltam de ők szerint nem kéne phsziológus mert ez nevetséges és azt hiszik hogy kitaláltam az egészet..


Nagyon jól esne egy kis segítség, köszönöm szépen.


14/F


2010. szept. 17. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kellene ilyesmit nezegetned, de ha mar itt tartunk, akkor elarulom Neked, hogy az ordogot mi teremtjuk meg!


Nem tudom, hogy van-e hited, de ilyenkor lehet imadkozni az a legjobb modszer erre, s hidd el, hogy segiteni is fog.


Egyenlore ne foglalkozz ilyen temekkal, mivel meg tul fiatal vagy es eretlen ezekhez, igy csak a felelmet fogod

megteremteni magadnak, mint most is tapasztalod.

2010. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez volt amikor megtaláltam googlén a képeket.

nem birtam elaludni meg semmi. de ez már vagy 2 hónapja volt azóta úgy alszom mint a bunda. csak az idő segít:S

2010. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen van hitem.(Római Katolikus)
2010. szept. 17. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Ördögűzés Emily Rose üdvéért
2010. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért kell belinkelni ilyeneket, az a pár kép is elég volt.. de köszönöm szépen kedves utolsó válaszoló..
2010. szept. 17. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudjatok, de ezek a képek miért félelmetesek?


Rákerestem a névre és megnéztem pár oldalnyi képet, meg megnéztem azt a linket amit valamelyikőtök rakott be, és nemtudom mi az ijesztő benne.

2010. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy ilyesztö
2010. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Helytelenül fejeztem ki magam a képek azok elég furák, de engem az ami leblokkol hogy ez megtörtént eset volt régen, ha pl. egy filmben lett volna, akkor úgy aludnák mint a bunda, de engemet ez blokkol le, hogy MEGTÖRTÉNT..


Egyébként tegnap este mikor lefeküdtem elimádkoztam néhány imát és sokkal nyugodtabb lettem. :)

2010. szept. 18. 11:15
 10/10 anonim válasza:

várj még nem hallottad a hangját!kegyetlen! most kb 2 másodpercet hallottam a hangjából mikor órditott gondoltam hogy úgy se lehet annyira ijesztő... hát folyik a könnyem...

többet nem nézek utana ilyeneknek...soha többet...14/L

2010. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!