Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhetett anno "előző...

Létezhetett anno "előző emberiség" (ami mára mitológiává degradálódott)?

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 15:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
47%

Atlantisz,Lemúria,Mú mind ilyen civilizációk voltak.

Biztos volt még ezeken kívül is,dinoszauruszok után de az olyan rég sok millió évvel ezelőtt volt hogy még mitológia terén se őrizték meg az emlékét.

2022. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

A mítosz kevés.

Nincs tárgyi nyoma, hogy létezett volna ilyesmi.

2022. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Az emberiség történelmét már rekonstruálták a tudósok.


Embercsoportok éltek, amik közül csak a Homo Sapiens maradt fent. Viszont a neandervölgyieket a génjeinkben hordozzuk. Már aki... Mert nem mindenki örökölt neandervölgyi géneket.

2022. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kérdés nagyon bevisz a konteóerdőbe. Rengeteg fejtegetés van a témában, és kevés kézzelfogható tény. A talány oka azért valóságos: nagyon sok ősi építményről nem tudjuk, kik, hogyan, mikor és miért építették. Van egy csomó megmagyarázatlan régészeti lelet is. De nem érdemes belekezdeni erről egy vitába, mert eléggé hitkérdés az egész téma. Aki elmerülne benne, annak Klaus Dona múzeumi kurátor videóit érdemes megnézni, van vmi Project Avalonos anyag, ami jobb, mint az előadás-felvételek. Ő persze állítja, hogy volt egy ősi globális civilizáció, és ezt a narratívát alá is támasztja rengeteg lelet bemutatásával. De ismétlem: ez simán hitkérdés, a feltételezések izgalmas és néha vad birodalma.
2022. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Akikről nem tanulunk történelemórán? Vagy akik nem a homo sapiensből alakultak ki? Vagy akik nem az általunk ismert történelem fejlődésén jártak? Vagy mire gondolsz?
2022. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Smaragd táblákat nézzétek meg.


Youtube spirit science

2022. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Került elő rengeteg lelet, tárgyak, építmények amikről senki sem tudja, hogy kik készítették, hogy készítették és, hogy miért készítették. Alig tudunk valamit a múltunkról, amit meg mégis, annak is jelentős része a tudomány által összetákolt mese.
2022. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

#4 válaszával egyet értek. Szerintem tájékozódj a témában, ha ennyire érdekel. Javasolt párat. Én bár máshol kutakodtam, nem zárom ki ezt a lehetőséget . Sőt, megvan a saját teóriám :)


Eltekintve minden egyébtől, a régészeti , természeti bizonyítékok azt sugallják , valószínű voltak előttünk is itt.


Szerintem kezdj el keresgélni, rengeteg könyv van, és nagyon jók is, én nem szeretnék ajánlani, szerintem pont az a jó, ha a sok forrásból végül magad interpretálsz egy konklúziót :)

2022. máj. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Itt lesz egy két ilyen Homosapiens és egyéb majom szerető ember, akiknek elmondanám hogy a neandervölgyi ember és a többi szelíd óriás nem halt ki, csak belekeveredett a lecsóba. Elméletileg összeszűrtük velük a levet, és eleve túl banális azt feltételezni, hogy különböző fajokról meg evolúciós zsákutcákról beszélünk.


Ezen felűl túl sok tárgyi bizonyíték van egy fejlettebb civilizáció létezésére, és ezen tárgyi bizonyítékokra tényleg nincs ma ismert magyarázat.

Szerintem nyitottnak kell lenni, ha másért nem is csak azért, nehogy túl nagy meglepetés érjen.

Barlang rajzokat ide, vagy oda az emberek már tízezer éve sem voltak hülyék.

2022. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
#9, vagy még mindig azok - de ez már más kérdés.
2022. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!