Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Horoszkóp szerint nem illenek...

Horoszkóp szerint nem illenek össze, igaz ez? Skorpió és az Ikrek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát el tudom képzelni, hogy nem.


Más helyzet, én nőként skorpió vagyok, a bátyám ikrek, de kb ha egy óránál többet kell együtt tölteni, már kb agybajt kapunk a másiktól.


Mindkettő jegy, elég makacs, önfejű, sértődékeny, így ez napi szinten együtt brutál lehet.

2022. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Saját tapasztalatból írom, hogy eddig akárhány ikrekkel találkoztam, legyen az nő vagy férfi szeretnek nagyokat mondani, hazudozni, köpönyegforgatóak, egyszer mézes-mázosan viselkednek utána meg átfordul a személyiségük rosszindulatba, nem véletlenül kettős személyiségű az alap Ikrek jegy. Ja és még sajtkukacok is nem bírnak sokáig egy helyben maradni.
2022. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ikrek nő és skorpió férfi szerintem összeillhet, ha más bolygók is egyeznek (mondjuk azonos elemű/kompatibilis a hold és a vénusz) de fordítva, vagy más esetben el nem tudnám képzelni..
2022. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az aszcendenseket is azért találták fel, hogy a csillagjegyeknél betömjék a bizonyos lyukakat.


Leírom a saját vázlatomat. :)



Én mérleg férfi vagyok bika aszcendenssel.

A napjegy tehát a csillagjegy döntést hozó, az aszcendens viselkedés.

Tehát a mérleg egyensúlyban dönt, azaz ami döntés megszületett a fejemben azt viszem végig mérlegként.

De bika aszcendenssel nagyon passzív és nyugodt vagyok és jól tudom élvezni az életet és eléggé talpraesett vagyok, jól feltudom magam találni egyedül.


Napjegy azaz csillagjegy= Döntést hozás.


Aszcendens= Viselkedés.



Szóval nálam a döntéseimet a csillagjegyem a mérleg hozza, de a viselkedésem pedig a bika teszi.

2022. máj. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Skorpió és az ikrek nagyjából egy szinten vannak. Igaz mind ez a kettő külön elemű jegy, de ugyanúgy mindkettő elég irányító és parancsolgató, mindkettő nagy és komoly dolgokhoz tudnak folyamodni, hogy elérjék, amit akarnak. Mindkettő énközpontúak az ikrek is és a skorpió is.

És ezzel a 2 jeggyel kell vigyázni a legeslegjobban a 12 csillagjegy közül.

2022. jún. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
A horoszkópnak semmi valóságalapja nincs.Nyitott szemmel járjon.
2022. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
5-ösnek. Skorpióként mondom én nem érzem, hogy egy szinten lennék az Ikrekkel, ez még viccnek is rossz. Az Ikrekkel a Halak van egy szinten, mert mindkettő kettős jegy, kettős személyiségűek. Egy darabig mézes-mázosak, behízelgőek az ember szemében, utána meg átfordulnak és alattomos, képmutató, hazudozó személyiséggé válnak. Tapasztaltam ezt rokonságban, ismeretségi körben és munkahelyen is. Az egyetlen megoldás erre az volt, hogy meg kell szakítani velük a kapcsolatot, van elég problémája az embernek, nem kellenek még ezek a sz*rkeverők is, azóta nyugodtabb az életünk.
2022. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha még aktuális a válasz, akkor nem csak a napjegyeket kell nézni. A Napot, Holdat, aszcendenst is figyelni kell.
2022. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz, mert valakinek az aszcendense dominánsabb, mint a saját napjegye.
2022. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
85%
Ikrek nő vagyok. Ha nem bánjátok, akkor én is szeretném kifejteni a véleményem. Alapvetően is azt gondolom, hogy minden embernek két oldala van, és az teljesen mindegy hogy mi a csillagjegye. Olyan nincs hogy valaki vagy csak jó, vagy csak rossz. Emberre válogatja hogy ki milyen. Ha csak ,,lepusztítjuk", és emberi oldalról nézzük, akkor azt mondanám, hogy én mindenkivel kedves vagyok, megértő, és türelmes, végtelenül empatikus, de amint elbánnak velem, rá jövök hogy kihasználnak, játszanak a jóindulatommal és ki is használják azt, ugyan úgy a türelmemmel, akkor nem jogos, hogy nem kezelem ugyan úgy már azt az embert? Persze, hogy kifordulok magamból, és nem leszek már az a mézes-mázas, hiszen milyen alapon, minek is!? Kicsit védeném a Skorpiókat is, mert olvastam ilyen kommentet, hogy a Skorpiók és az ikrek jegyűek énközpontúak, amivel nem értek egyet teljesen, mert mindkét csillagjegy nagyon is tud önzetlen lenni, szeretni, nem csak magára gondolni. :)
2022. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!