Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyit fizetnétek egy átok...

Mennyit fizetnétek egy átok levételére?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki ilyennel foglalkozik. Még ilyen üggyel kapcsolatban nem voltam nála..Sose szokott árat mondani mindig azt mondja amemnyitt gondolok. Nem tudom mennyi a reális ár egy ilyenért.
2022. jún. 10. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
10-20-30e ....attól függően hogy mennyire produkálja magát
2022. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyámról vettek le átkot, 30 euróba került és csak pár napig “hatott”, azután ismét elkezdett inni. Semmit sem ér ez a f0s.
2022. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy valódiért az összes pénzem odaadnám
2022. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi átkot nem tudja levenni.


Pl folyton érzed, hog ymegátkoztak, hogy bedőlsz baromságoknak és mindig lehúznak. Úgyhogy kifizetsz egy valag pénzt, hogy... lehúzzanak:D


De az is szép, ha valaki az alkoholizmust átokként értelmezi, nem függőségként... Csakúgy történik az emberrel, semmi köze vagy felelőssége nincs benne, igaz?:D

2022. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Semennyit. Bármilyen három dimenzióban teremtett energiát kedvemre alakíthatok, vehetek le bármiről. Miért fizetnék, ha én sokkal erősebben és minőségibben vagyok képes rá?
2022. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5# melyik dimenzióban működik az átok, mert gondolom nem az első háromban. 🤔
2022. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Én pénzt kérnék érte és csekket adnék.
2022. jún. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!