Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Írnátok néhány paranormális...

Írnátok néhány paranormális jelenséget amik veletek történtek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 12. 17:51
 1/8 anonim válasza:
92%
Álmomban olyan személy beszélt nekem a valós életem valós dolgairól, akivel előtte összesen egyszer találkoztam egy köszönés erejéig, de egyébként sosem beszélgettem vele, és aki másnap reggelre elhunyt.
2022. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Mit mondott?


Én néha azt szoktam megálmodni, hogy kibékülök, akiel haragban vagyok.

2022. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én velem egyszer az volt hogy álmodtam hogy megyek az úton és egy idős nénit láttam átmenenni a túloldalra majd mikor elment egy kocsi eltünt.

Majd felkelltem és elindultam a suliba. A busz fele menet láttam átmenni egy idős nénit az úton majd elment egy fekete kocsi és eltünt. Nem értettem hogy ment el olyan gyorsan egy botorkáló idős nő. És azt se hogy mért álmodtam ezt meg.

2022. jún. 12. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Még eszembejutott egy: hittanos csoporttársam autóbalaesetet szenvedett (abszolút vétlen volt). Kómában volt után egy rövidebb időre és pont a mise ideje alatt ébredt fel belőle.
2022. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Tanulás nélkül átmentem algebra kollokviumon.
2022. jún. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer amikor nappal lefeküdtem pihenni hallottam egy férfi suttogását közvetlen a fülem mellett, nem tudtam kivenni hogy pontosan mit mondott, de félelmetes volt ezt így megtapasztalni a semmiből.

Hasonló eset de itt már félálomban voltam, szintén egy napközbeni pihenőt tartottam. Nem akartam ténylegesen elaludni, mert dolgom lett volna később. Hallottam hogy valaki erőteljesen és hangosan kimondja a nevem, fel is pattantam rögtön :D (Mondjuk ez inkább pozitív élmény mert ha nem kelt fel akkor biztosan elaludtam volna)

2022. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

A szobámban feküdtem, olyan éjfél körül. A szobámból lehet látni a pincének egy kis részét, ahol mozgásérzékelő villany van. Hirtelen felkapcsolódott (soha sem szokott csak úgy magától felkapcsolódni). Már eleve ettől megijedtem, de rá pár másodpercre a mosogatóban hagyott koszos tányérok összecsúsztak és elég hangosra sikeredett.


Lehetséges, hogy véletlen egybeesés, hogy egy bogarat érzékelt a lámpa, és rosszul raktam be a csap alá a mosogatnivalót, de én ott ettől az éjszaka közepén nagyon megijedtem, és fura, hogy pont egyszerre történtek majdhogynem.

2022. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdv mindenkinek.


Nekem számtalanban volt részem. De a legjelentősebb az az volt, hogy éjszakás műszak végén a gyárban láttam egy teljesen fekete ember alakot. Kb 8 méterre jelent meg, felém sétált. 2 méterre tőlem elfordult majd eltűnt egy fal mögött. Nem volt arca, sem ruházata és semmi egyéb ismertetőjele. Egy meztelennek tűnő teljesen fekete test. Nemi jellegek nélkül.


Soha nem fogom elfelejteni.


Nem voltam belőve, nem aludtam, nem halucináltam.

2023. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!