Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz lehet a "zebra festegetős...

Igaz lehet a "zebra festegetős" konteo?

Figyelt kérdés

Egyik barátom imádja a konteokat (röviden összeesküvés elméletek, konspirációs teóriák). Én már nagyon sok ilyen elméletet ismerek. ugye itt nem is kell őket sorolni. Barátom azt mondta, hogy még mindig rengeteg elmélet van amiről a közembernek fogalma sincsen. Én nem hittem el és ezért bevett egy ilyen zárt FB csoportba. Ott olvastam egy olyan elméletet, miszerint régen tudták az igazságot a világról és hogy hülyére vegyék a népet még jobban elkezdtek lefestegetni lovakat. Ez a zebra.


idézet: "A zebrák festett lovak. A portugálok, majd a németek kezdték festegetni őket hobbiból. Ha létezne egy ilyen állat már megszelídítették volna. Sima átverés!"


"Zebra csak állatkertekben van, és rezervátumokban, vadasparkokban. Számuk csekély. A szájuknál kopik meg a festék leginkább."


"- kérdés: Mi értelme van ennek a festegetés nek? Játszási ból csapnak be minket?

- válasza: Mi értelme az evolúciónak? Hogy majomtól származunk."


"Elkezdték 200 éve, nem lehet abbahagyni."


"-kérdés: Van egy film születő zebráról.

-válasz : Kompjúter animáció"


Bemutat egy képet, amin iszik a zebra. Itt ugye a száján kezd lemosódni szerinte a festék [link]



A kis zebra még barna [link]


festegetik az állatot [link]


kompjúter amimáció a szülés pl [link]


Itt félig van kifestve [link]



[link]


íme az eljárás [link]


Ugye az állatkertbe nem lehet kapargatni a zebrát, így tud az ember meggyőződni az igazságról. Hogyan lehet megbontani ezt a konteot ? [link]



2022. jún. 14. 17:07
A kérdező szavazást indított:
igen
talán, csak részben?
Nem.
33 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik azt hiszik, hogy a tej a boltban terem, dobozban. Nem konteózzák, komolyan így gondolják


Az ilyen elméleteket azok találják ki akik

A) vagy baromira unatkoznak és viccesnek találják

B) egy fotelben ülve a 4 fal közé zárva úg yérzik, hogy a neten és a TV-n keresztül teljesen megismerétk a világot és több infójuk van mint annak aki odasétált az adot thelyre és megnézte a saját szemével.


Az első esetben a konteós szarik rá, akármilyen hülyeséget össze fog hordani egyszerűen mert ezen szórakozik.

A második esetben meg a probléma a platformmal van. Az az ember életébne nem látott még zebrát. Mármint élőben. KÉpen meg bármikor rá lehet húzni, hogy trükkfelvétel.

Szóval a legegyszerűbb, ha fogod az illetőt és befizeted egy szafarira ahol ha akar, meg is nyalhatja a zebrát.


De alapvetően az ostobákkal nem érdemes foglalkozni. Ezek gyökerek.


És amúgy az a szomorú, hogy van, hogy valaki poénból kitalál egy ilyen hülyeséget és mások teljesen komolyan beállnak mögé. A madarakkal is ez lett. Egy amerikai csávó kb 2 éve egyszerű konteósokon vlaó gúnyolódásból kitalálta, hogy a madarak tulajdonképpen nem léteznek, az USA már rég kiírtotta mindet és élethű drónokkal helyettesítette őket és ezáltal megfigyeli az embereket. És emberek elkezdték ezt komolyan venni, hiába kezdett ell tiltakozni az alapító, hogy ő ezt csak viccnek szánta. Most már van egy egész komoly tábora ennek a "madarak nem léteznek" hitnek. Nem akkora, mint a lapos Föld hívőknek, de azért jelentős.


Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van.

2022. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én felnőtt mesének tekintem.
2022. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
A zebra ellik, nem szül.
2022. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Találsz a neten arról is információt, hogy hogyan kell tarhonyát ültetni, milyen a szüretelése stb. De az is csak egy tészta. Sok paraszt meg azt gondolja, hogy az bizony úgy terem, mint pl a rízs. Sok ilyen régi poénnak szánt dolog él köztudatban pár embernél. Pl városi rokonok megdöbbentek, hogy az új hagyma és a hagyma az egy és ugyan az, csak a sima hagymát tovább hagyják meg a földben és attól nő meg a gumója.
2022. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
18%

4 + 1

vidékieknek prímán beadható amikor először látják a Lánchidat messziről, hogy az bizony betolható az alagútba, ha úgy hozz a szükség:D


De fordítva is működik a dolog, sokan csak legyintenek, ha azt hallják, hogy a 2es metróban van egy atombunker. Pedig tényleg van:D

2022. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

Már bocs, de "konteós"-ként kérdezem, mi ez a szar??? Azt hiszed, vicces vagy?

Pont ezért nézik hülyének azt, aki összefüggéseket lát valamiben...

2022. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Ez a Lánchidas cucc már nagyanyáink idejében is szakállas vicc volt pont úgy, ahogy a tarhonya elültetése:D
2022. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon jó, most feldobtad a napomat. 🤣
2022. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
Jó, azt mondjuk én sem tudtam, hogy az újhagyma valójában csak fiatal vöröshagyma...
2022. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Jajj ne, a családom poénkodott ezzel a tarhonyás dologgal gyerekkoromban, én meg évekig el is hittem 😂
2022. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!