Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz hogy "a túlvilágon...

Igaz hogy "a túlvilágon várnak a halott szeretteink" ? Illetve van bármilyen lehetőség hogy a lelkükkel felvegyük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2022. jún. 17. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem
2022. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erről nem érhető el hiteles információ. Kizárólag különböző hiteket, elméleteket fognak neked válaszolni.

Szerintem konkrét alakok/emberek nem várnak a túlvilágon. A lélek többször születik, az csak egy energiahalmaz, és a túlvilág ebből az energiából áll, aminek a halálod után te is része vagy egy ideig. Nem igazán lehet kommunikálni ezekkel a lelkekkel, mert ők egyszerre több személy, közben pedig igazából egyikőjük sem teljesen azonos a te családtagoddal. Illetve valószínűleg nem azonos térben, időben, dimenzióban helyezkednek el a lelkek, mint mi, nincs egyértelmű kommunikációs csatorna, amit bármikor bárki fel tudna keresni.

Para történetek vannak, és szellemidézők is vannak, de mindig gyanakvónak kell lennünk. Egyrészt nem tudod kivel/mivel beszélsz, akár ártó szándékú is lehet. Másrészt a közvetítő jós, médium lehet csaló is. Az ouija táblán vagy ingán pedig akár a te gondolataid is megjelenhetnek. Ugyanez a veszély a jelkérésben is, ha figyeled a jeleket, akkor bármit a javadra értelmezel, a saját vágyadat látod bele.

Szóval szerintem nem érdemes bolygatni a túlvilágot. Ők ott már jó helyen vannak, nekünk meg még itt van dolgunk. Ez a rend.

2022. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Részben igaz, de kicsit mégis más.

Az akit mondjuk te "Szabó Borbálának" hívtál és a szeretted volt, elhunyt, csak egy "szerepe", egy élete volt annak a léleknek, aki már sok ezer éve sok emberként élt a Földön, néha férfiként, néha nőként, sokszor akár a közeledben-veled élt le egy-egy életét.

Nem érdemes hívni, mert legtöbbször nem a korábbi szeretteink "jelentkeznek" hanem szellemi entitások, és gyakran a spektrum sötétebb végéről.

2022. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nos, többnyire, ha valaki ilyen kérdést tesz fel, azt azért teszi, mert maga is elvesztett valakit aki fontos volt neki. Egy ilyen embernek azt mondani, hogy nem, nincs túlvilág, nincs semmi, elég érzéketlen.
2022. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Hazudni se szép dolog, mégha kegyeletből is teszed. És nem is igazán segít a gyászolónak, ha ábrándokkal veszi körül magát.

Ő feltett egy kérdést a gyakori népének, ami nagyon szubjektív, vállalta ezzel azt, hogy neki kevésbé tetsző válaszok is jöhetnek.

(A 2-es választ írtam, ami azért a szimpla nemtől bőven különbözik szerintem)

2022. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez a túlvilág. Ők a valósághoz közelebb vannak.


Lehetséges persze.

2022. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem és nem.

Hiába vágyakozol rá, attól még nem lesz igaz.

Aki pedig pénzt kér érte, az csaló.

2022. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!