Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy valaki/vala...

Elképzelhető, hogy valaki/valami “irányította” ezt az életemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Az elmúlt 1 évem egy kicsit “elgondolkodtató” számomra, nagyon érdekes, ami történt velem.


Tavaly érettségiztem, jogász szerettem volna lenni, jelentkeztem is az egyetemre, azonban nem vettek fel, 380 pontom volt tavaly.


Ezen az éven pszichológiára jelentkeztem, hiszen mindig is ez érdekelt, de tavaly esélyem sem lett volna. Újraérettségiztem 2 tantárgyból, nagyon jól sikerültek, plusz egy felsőfokú nyelvvizsgát is csináltam. Így 462 pontom lett, amivel valószínűleg fel fognak venni, hiszen 445 volt az eddigi legmagasabb pont az összes egyetemet tekintve pszichológián.


És itt jön a “csavar”; néhány éve jártam pszichológushoz alvászavar miatt, kb 14-15 éves koromban. Anyukám folyton azt mondta nekem ilyenkor, hogy menjek pszichológiára majd, legyek pszichológus, ő nagyon szerette volna ezt. Azonban 3 évvel ezelőtt elhunyt anyukám, így az érettségi , egyetem választáskor már nem volt velem.


De nekem nagyon nagyon érdekes ez, hogy tavaly nem vettek fel, most viszont sokkal több pontom lett és oda fognak felvenni feltehetőleg ahová Ő akarta.


Szerintetek lehet ebben valami?


2022. jún. 23. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs.
2022. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nagyon szeretted volna, és anyukádnak is vágyálma volt, így egyszerűen bevonzottad. Általában a tiszta szeretet képes ilyenre, sokat gondoltál rá + tettél is érte (szépen újraérettségiztél), ebben semmi furcsa nincs. Valahogy így működnek az életben a dolgok.

Azt nem mondanám, hogy semmi nincs benne, ugyanis a hited és az édesanyád iránti szereteted ott van/volt. Ez irányított téged erre az útra.

2022. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!