Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy egy halottlát...

Létezik az, hogy egy halottlátóhoz egy halott kutya is beszél és ő azt megérti?

Figyelt kérdés

Egy ismert halottlátó, könnyen megtalálható videójában nem hittem a fülemnek. Szerencsétlen pár elvesztette a kutyáját és a halottlátó elmeséli, hogy a kutya egy kettest mutat neki. (hogy mutat egy kutya egy kettest, kérlek valaki írja le)


Ez létezik?



2022. júl. 8. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2022. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy csak beintett a kutya a halottlátónak de volt rajta a szemüvege. Ezért, kettesnek látta.
2022. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy a moderátor milyen szaporán dolgozik, nagyon védi a hölgyet, azt sem értem miért. Nincs jogunk szkeptikusnak lenni?
2022. júl. 8. 10:08
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én meg azt nem értem még mindig,hogy minek vagy az ezotérben ha szkeptikus vagy?Kerüld el...

Az állatvilág szimbólumokkal kommunikál pl: https://www.youtube.com/watch?v=4CpXAUejmxw

2022. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

"könnyen megtalálható videójában"

Mégsem tetted ide a linket.

Elvárod azt, hogy ahhoz, hogy válaszolni tudjak, keresgéljem a(z általad) titkolt videót?

2022. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Mikor lett kutyám, egy bizonyos helységbe nlvolt valami gondja. Megkérdeztem az ismerősömet, hogy érez-e valamit. Mondta, hogy igen, de nem emberi, hanem kutyás. Az hogy érti az ember ezeket, az meg alap. Én a fákat is értem, amikor érzem őket.
2022. júl. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5ös teljesen igazad van, a helyzet az, hogy eredeti kérdésem alatt belinkeltem, de kivágták, mint macskát sz.rni.


De tessék

[link]

10:48tól


Nem a rossz szándék, hanem a kíváncsiság és a szkepticizmus vezérel, remélem maradhat.

2022. júl. 9. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Halott kutya beszédje ugyanúgy érthető, mint az élőé.

Sajnos viszont, hogy a kutyák nem beszélnek, hanem ugatnak - azt pedig sokszor a kutya sem érti.

2022. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!