Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt egy furcsa esetem,...

Volt egy furcsa esetem, esténként ezen rágódok. Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Apám hirtelen meghalt több mint fél éve. Családdal úgy döntöttünk hogy a hamvait otthon tároljuk és később Édesanyámmal lesz eltemetve. Eddig semmi különös nem volt. De egyik reggel mikor az unokaöcsikémmel egy nagy ágyban aludtam, Anyja rég elment dolgozni. Egyszer csak azt veszem észre mikor kinyitom a szemem, hogy az ágy melletti asztalnál valaki áll. Fekete lepedőben volt teljesen letakarva. De egyből lebukott, de asztal lábainál még mindig láttam. Az járt az eszembe talán Apu az?? De féltem is. De megfordultam a falnak és egyből elaludtam. Anyám se ébredt fel. Macskáink tiszta nyugodtak voltak. Anyám egyszer éjszaka kint ült a kanapén, ahol az urnát tároljuk fura hangokat hallott, de ahogy vissza ment aludni egyből el tudott aludni. Mást eddig nem vettem észre.

2022. júl. 9. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Próbáltad már egy Ouija táblával kérdőre vonni, hogy "miért van itt" és "mit akar"?
2022. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Viszont ha csak egy rosszindulatú szellem, akkor próbáld meg egy füstölővel kiűzni a házadból.
2022. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem probáltam ezt a táblát, égre fel nézek és úgy beszélek hozzá. Ma este nyugtalan vagyok, nem otthon alszok.
2022. júl. 10. 00:40
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
"égre fel nézek és úgy beszélek hozzá" Mit mondott neked?
2022. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én szoktam neki beszélni.
2022. júl. 10. 09:21
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Alvási paralízis.

Kb. 35-ször volt már itt. Ha csak találomra keresel, akkor is találhatsz itt ilyet.

2022. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudtam mozogni, nem hiszem hogy alvás paralízis lett volna. De öszintén jobban örülnék neki. Félelem bennem van.
2022. júl. 10. 21:17
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Akkor csak álomkép.

Létezik olyan, hogy álom az álomban: olyankor azt álmodod, hogy alszol, vagy azt, hogy felébredsz, stb.

2022. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondom próbáld meg Ouija táblával kérdőre vonni!
2022. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azzal nem vonzom be gonosz dolgokat?? Ezeket a dolgokat annyira nem ismerem. Apu sokszor tollakkal jelez nekem. Hol a semmibol bukkan elo a toll vagy a levegoben szall felem. Altalaban feher.
2022. júl. 10. 22:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!