Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen közösségeket ismertek,...

Tokaburger kérdése:

Milyen közösségeket ismertek, ahol megvilágosodni akaró emberek (inkább huszonévesek) vannak?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és senkit nem ismerek akivel lehetne ilyesmiről beszélgetni,így merült fel bennem a kérdés.

2022. júl. 11. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyetem például
2022. júl. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Mit értesz "megvilágosodni akaró" alatt?

Bármilyen szempontból csak a tieddel azonos érdeklődésű emberek jöhetnek számtásba.

Persze, kell egy, az adott témában "megvilágosodott" vezető, az "inkább huszonévesek" kellő tudású idősebb vezető hiányában tévútra jutnak, egymást győzködik tudásukról KÉPZELT téziseikről.

Ha hitedben akarsz megvilágosodni, keress fel annak megfelelő vallási csoportot, ha tudományban, akkor keresd az adott területen kellően tájékozott emberek társaságát.

2022. júl. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen megvilagosodasra gondolsz.

A szektákat javaslom messzire elkerulni(pl szcientológia, jehova tanúi stb)


Ha spirituális-pszichológiai irányzat érdekel, akkor pl pszichodrama, egyéb önismereti csoportok jók lehetnek.

2022. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A megvilágosodást nem osztogatják ingyen, és előbb rendbe kell tenni az alsó 3 csakrát. (Elakadásainkat, kibillenéseinket) Addig nem érdemes elkezdeni meditálni. (Veszélyes is lenne)

Ehhez pedig az első lépés az önismeret. Ahogy fentebb is írták. Az út, ahogyan eljutsz, az nagyjából mindegy.

2022. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek csak inkább ilyen villanások, ha elérsz valami ilyet, utána nagy eséllyel visszazökkensz az életbe, valamint fog jönni idővel egy még nagyobb megvilágosodás, tehát szerintem ez nem olyan, hogy megvilágosodtam, kész vége.
2022. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2022. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tik tok
2022. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
kérdező, mit baltáztál el az életedben, hogy 21 évesen már ilyen félkegyelmű vagy? Úgy értem... azok a felnőttek szoktak ilyen ezotérikus baromságokban hinni, akiknek amúgy egy fabatkát nem ér, és valahogy be kell tölteni az űrt, vagy az unatkozó nyugdíjasok .... Nem csoda hogy nem találkozol ilyen kortársakkal, mert szerencsére ők élik az életüket és nem egy mesevilágot :D Most képzeld el ha mindenki ilyen Jós-ka lenne mint te... brrr
2022. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!