Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eminem meghalt valójában &...

Eminem meghalt valójában & leklónozhatták?

Figyelt kérdés

Igaz lehet ez az elmélet?


Eminem 2006-ban meghalt autóbalesetben, akit pedig ma Eminemként ismerünk, csak egy klón - állítja több rajongó, akik közül a Daily Star idézett is párat egy friss cikkben [link]


az elmélet a La Guía Del Varón nevű spanyol oldalon is megjelent, ahol a "hívők" hozzászólásokban támogatták: "Igen, szerintem is klón, nem is úgy néz ki, mint ő, és a szemei is halottak" – írta valaki.


Az elmélet terjesztői szerint Eminem az utóbbi 🔷16 évben túlságosan is megváltozott:🔷 nemcsak az arca, a külseje és a hangja tűnik másmilyennek, de az öltözködése, a stílusa, a dalainak hangulata is más lett.


még egy magyar oldal is lehozta ezt [link]



2022. aug. 1. 18:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

eminem nem megöregedett, hanem szétdrogozta az agyát, és szétboxoltatta az amúgy sem túl karakteres pofáját, úgyhogy mostanra egy hörcsögszerű emberi roncsnak tűnik


a világ összes pénze sem tud megmenteni egy fejletlen lelket.

2022. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
2008-ban drogtúladagolásba majdnem belehalt, de sikeresen és hamar korházba szállították és mikor kiengettèk, plasztikai beavatkozáson vett részt, mert nagyon megviselte külsőleg is a kábszi
2022. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, végre ilyen összeesküvés elmélet is van, miszerint egy élő embert halottnak gondolnak. A fordítottjáról már bőven van példa, Michael Jackson, Hitler, Elvis, stb. most ideje volt egy ilyen teóriát is kiagyalni.
2022. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13, Van sok ilyen. Paul McCarthney is meghalt már 69-be ha jól emlékszek meg Putyin is
2022. szept. 8. 15:40
 15/18 anonim ***** válasza:
35%

14 - De azok nem összeesküvés elméletek. Ők tényleg meghaltak. Putyin pl. egy drón replika.

De ez az Eminemes ez hülyeség.

2022. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Drón replika 🤣🤣🤣
2022. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem igaz.
2022. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Arra mindenképp jó ez a teória, hogy ismét beszéljenek Eminemről. Én már eléggé megfeledkeztem róla.
2022. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!